​КВЕСТ В РЕАЛЬНОСТІ

Живий квест (або як ще називають «квест в реальності» або «вибратися з кімнати»), якщо хто в Києві ще не чув про таке, - це технічно обладнане і тематично декороване приміщення для гри. Команді на вході розповідають легенду: хто вони, чому і як опинилися в цих умовах, і що їм потрібно зробити, щоб знайти вихід, коли час обмежений.

Вы можете вместе с друзьями принять участие в екзитгеймз и получить незабываемое удовольствие.

Хоча ні, це фантастична телепортація в фільм, мультик або книгу! Це проживання сюжету і перевтілення в героя. Це захоплююча історія, що запам'ятовується пригода. Це перешкоди на шляху до мети, несподівані локації, прикольні предмети, купа загадок, а головне - шквал емоцій. Ось що таке квести в реальності.

Квест В ЦЕНТРІ КИЄВА ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

У нас ви можете вибрати гру для будь-якого віку. Яскраві мультяшні для дітей, страшні для тих, хто постарше з зміцніла психікою, серйозні випробування для 18+. Ми хочемо сказати, що не всі квести однаково корисні. Але на кожне перевагу знайдеться свій. Звертайте увагу на вікову маркування та опис.

Квести зручно розташовані в центрі, що дозволяє гостям міста спланувати не тільки відвідування культурних пам'яток. Прогулянку по столиці легко поєднати з походом в ескейп-рум. Спеціальна форма одягу не потрібно. Тим більше, квест-кімнати в Києві є в достатку, а для туристів можуть стати ексклюзивним розвагою.

ДІЗНАТИСЯ ЦІНИ НА квест

На нашому сайті є бронювання квест-кімнати від організаторів в Києві. Вам необхідно вибрати потрібний зі списку і на сторінці в один клік застовпити потрібну дату і час.

Вартість квесту варіюється від часу та дня тижня. Чи не залежить від кількості учасників в команді! Чим більше народу, тим дешевше і веселіше. Ігри розраховані на 2-5 чоловік, але деякі вміщають більше з доплатою за понадліміт. Уточнюйте інформацію по телефону.

МАБУТЬ, КРАЩІ КЛАССИЧЕСКИЕ квест

Гуманні ціни, ретельна продуманість, відсутність шаблонів і широке поле для маневрів логіки - філософія наших квестів в реальності.

Copyright © . All Rights Reserved