Пластикові Вікна Lg

Новий смартфон LG V10 переїхали танком - тільки так його розламали після того, як він впав з 10 метрів і залишився цілий. На IFA 2015 в Берліні компанія показала відмінні розумні годинник. Зараз крім іншого LG працює над універсальною банківською картою.

А почалося все з крему для обличчя в 1947 році.

Від крему для обличчя до ПВХ-труби

Чеболь LG, назва якого виникло в результаті злиття компаній Lucky і Goldstar ( «щаслива» і «Венера»), бере початок в 1947 році, коли була заснована косметична компанія Lak Hui Chemical Industries. Першим продуктом став крем для обличчя, пізніше асортимент розширюється до кремообразной зубної пасти Lucky. Як у випадку з шинкою Spam, в Кореї всю зубну пасту стали називати Lucky.

Чеболі - це фінансово-промислові групи, конгломерати з самостійних компаній. Як і у випадку з Samsung, яка від продажу сушеної риби і цукру дійшла до виробництва смартфонів і будівельної техніки, «фірми-предки» чеболя LG Group починали працювати в нових сферах: паралельно з побутовою хімією і косметикою компанія налагоджує випуск пластмас першої в Кореї і в 1956 році випускає ПВХ-трубу.

Перші в Південній Кореї

Республіка Корея отримала незалежність від Японії 15 серпня 1945 році. До цього моменту підприємництвом займатися було непросто, що відчув на собі засновник Samsung Лі Бен Чхоль, який відкрив компанію ще в 1938 році. Але країна, яка була однією з найбідніших в регіоні в 1960-х роках, усередині намагалася розвивати промисловість, підвищувати рівень освіти та економіки.

imageУ 1958 році президент Республіки Південна Корея допоміг заснувати компанію Goldstar, яка згодом була перейменована в LG Electronics. Вона була дочірньою компанією Lak Hui Chemical Industries.

Goldstar зайнялася побутовою технікою та електронікою, почала випускати транзисторні радіоприймачами і через кілька років стала першою в країні компанією-експортером цієї продукції. У Південній Кореї Goldstar першими випускали чорно-білі телевізори, ліфти, пральні машини і електричні фени. У 1977 році Goldstar почне випускати кольорові телевізори. У цій збірці можна побачити їх рекламу 1980-х років, там був ряд цікавих рішень - від «навколишнього звуку», який був би досягнутий за допомогою повертати вбудованих колонок телевізора, до окремого відсік для пульта корпусу.

У 1969 році Lak Hui Chemical Industries перейменували в Lucky Chemical Ind., І вся група компанія стала називатися Lucky Group.

Вихід на світовий ринок

У 1982 році Goldstar відкриває завод в місті Хантствілл, в США - в штаті Алабама. Це перший південнокорейський завод за кордоном.

1986 рік ознаменувався відкриттям першого в Європі заводу відеомагнітофонів - в Німеччині. І відкриває його південнокорейська компанія Goldstar. Ще в 1974 вона інвестувала у виробництво напівпровідників, що дало їй можливість випускати власні мікросхеми і створити повний виробничий цикл продукції.

У 1994 році Goldstar купив 57% акцій американської телекомпанії Zenith Electronics і позбавила тим самим США останнього виробника телевізійної техніки. Тоді ж Goldstar придбала 3% акцій американської 3DO Corporation. Тоді ж компанія об'єдналася з японською ALPS, і створила спільну науково-дослідну лабораторію Frontec, в якій почала працювати над створенням активних ЖК-матриць і плазмових панелей.

Copyright © . All Rights Reserved