Зовнішня Оздоблення пластикових вікон

Зовнішня обробка пластикових віконЗаміна склопакетів - обов'язковий етап капітального ремонту житлових приміщень. Але домовласники часто відкладають «на потім» зовнішню обробку вставлених вікон. Фахівці ж радять проводити роботи відразу, щоб не з'явилося грибка і цвілі, не погіршились теплоізоляційні властивості. Пластикові вікна Клин та інші міста які пропонують споживачам, з зовнішньої сторони будинку можна обшити різними матеріалами.

Способи зовнішньої обробки вікон

Зовнішня обробка дерев'яних і пластикових вікон зводиться до пристрою укосів тим чи іншим матеріалом. І вони виконують не тільки естетичну функцію! Укоси захищають зовнішні шви від попадання всередину вологи і захищають монтажну піну, яка використовувалася при установці склопакетів, від негативного впливу зовнішніх факторів.

Які матеріали можна використовувати для зовнішньої обробки вікон?

  1. Штукатурка. Найпоширеніший варіант обробки - роботи проводити просто, матеріал коштує недорого. Якщо вибрали саме цей метод, доведеться періодично проводити косметичний ремонт - шар штукатурки може розтріскуватися і розсипатися.
  2. Сендвіч панелі. Це 2 листи пластику з прошарком спіненого поліуретану між ними. Матеріал має важливі переваги - довговічний, не пропускає холод. У споживачів є можливість вибрати сендвіч-панелі різних відтінків. Матеріал варто на ринку досить дорого.
  3. Листовий пластик. Сировина славиться високими показниками вологостійкості і теплоізоляції. Пластикові панелі легко мити - значно спрощується процес догляду за будинком.
  4. Гіпсокартон. Компанія "Ваші Вікна" радить споживачам обшивати укоси цим матеріалом, якщо на стінах є сильні пошкодження. Гіпсокартон відмінно вирівнює поверхню і служить основою для подальшої обробки.

Не маючи спеціальних будівельних інструментів, буде складно виконати роботи по зовнішній обробці вікон. До справи краще залучити фахівців.

Copyright © . All Rights Reserved