Жалюзі на пластикові Вікна Уфа

Жалюзі на пластикові вікна в

Одним з поширених варіантів оформлення вікон в офісних, виробничих, а нерідко і в житлових приміщеннях є горизонтальні жалюзі. Вони являють собою збірку з пластикових або алюмінієвих ламелей, з'єднаних між собою тонким шнуром. За допомогою стягування і розслаблення шнура здійснюється управління світловим потоком:

  • в вертикальному положенні ламелі замикаються краями і затемнюють вікно;
  • в горизонтальному - пропускають максимум світла;
  • в похилому положенні ламелі створюють часткове затінення в залежності від кута нахилу.

Пластикові та алюмінієві жалюзі

Найбільш часто встановлюють пластикові або алюмінієві горизонтальні жалюзі на пластикові вікна . Багатий вибір відтінків ламелей дозволяє створити гармонійний інтер'єр, а лаконічний дизайн ідеально відповідає загальній стилістиці більшості офісних приміщень, кабінетів і житлових кімнат, обставлених в дусі мінімалізму.

Жалюзі можуть закривати як весь проріз вікна, так і кожну окрему стулку, що дає можливість регулювати освітленість приміщення. Прекрасні сонцезахисні властивості, сучасний дизайн і висока надійність спонукають купити горизонтальні жалюзі з пластика або алюмінію всіх, кому необхідний надійний захист від надто інтенсивного потоку сонячних променів.

Дерев'яні горизонтальні жалюзі

Для тих, хто віддає перевагу натуральним матеріалам і екостиль в інтер'єрі, прекрасним вибором стануть дерев'яні горизонтальні жалюзі. Ціна їх трохи вище, ніж у пластикових і алюмінієвих моделей, однак природна фактура і теплі тони натуральної деревини дозволяють створити вишуканий орієнтальний інтер'єр. Захисний шар лаку полегшує догляд і гарантує довговічність використання.


http://vashclimate.ru/catalog/category/27-daikin кондиціонери і спліт системи Daikin.

Copyright © . All Rights Reserved