Жалюзі на пластикові Вікна Рулонні

Рулонні жалюзі на вікна зручні і прості у використанні. Мінікассета кріпиться на стулку пластикового вікна, завдяки цьому відкривається вільний простір уздовж вікна, раніше зайняте шторами, підвіконня стає відкритим і вільним.

Якщо Ви хочете провітрити або відчинити вікно, не хвилюйтеся, що касетні рулонні жалюзі завадять: стулки відкриваються разом зі шторою.

Повністю опущена штора на 100% закриває скло, адже краю рулонної штори заправлені в напрямні. А повністю піднята рулонний штора на 100% відкриває скло, скручуючись в короб.
Європейські тканини для рулонних штор розроблені з урахуванням специфіки призначення, вони оброблені пилевідштовхуючим складом, а яскравість фарб буде радувати Вас багато років. Касетним рулонних штор не страшні і сонячні промені.

Для каширування вікон є спеціальна пропозиція - кашировка короба і напрямних.

При високій вологості в приміщенні можливо прилипання тканини до скла у мінікассетних систем «Рола» через порушення повітрообміну. Дана особливість не є браком вироби і не служить причиною повернення. При високій вологості в приміщенні рекомендується не закривати до кінця мінікассетную систему на 1-2 мм.

Хочете купити рулонні жалюзі ? Фахівці компанії Rolatex допоможуть вибрати кращий варіант для Вашого будинку або офісу. У нашому асортименті великий вибір рулонних касетних штор, які здатні стати стильним прикрасою будь-якого приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved