Заміна і Установка склопакетів

Зараз у багатьох будинках встановлені металопластикові вікна. Вони на відміну від своїх дерев'яних аналогів мають більш складну і надійну конструкцію, але навіть у них може порушитися цілісність скла. Самостійно змінити його складно, без професійного втручання можна даремно витратити фінанси і отримати негерметичну віконну конструкцію.

Особливості заміни склопакетів

Вони можуть складатися з двох або трьох листів, укладених в металлопластиковую рамку. Заміна розбитих склопакетів передбачає зміну всіх стекол, навіть якщо пошкоджено одне з них. Усередині склопакета є одна або дві камери, що містять повітря. Дистанційні рамки, в яких встановлено скло, виконані з алюмінієвого сплаву, зсередини вони заповнені технічним силікагелем. За рахунок нього відбувається осушення повітря всередині камер. Якщо між ними буде утворюватися конденсат, то це буде свідчити про необхідність заміни склопакета.

Крім виступив конденсату існують ще показники, що вказують на необхідність замінити склопакет:

 • розгерметизація вікна;
 • заміна розбитого скла;
 • заміна склопакетів у вікнах при наявності тріщин і видимих відколів;
 • заміна однокамерного склопакета на двокамерний;
 • посилення теплоізоляційних властивостей вікна;
 • заміна склопакета на енергозберігаючий або ударостійкий його аналог.

Заміна розбитого склопакета не вимагає демонтажу рами. Весь склопакет виймається повністю і на його місце фахівці компанії швидко і чітко встановлюють новий. Передбачена також термінова заміна склопакету.

Хід виконання ремонту склопакета

Частою причиною заміни склопакета в пластиковому вікні ставати порушення його цілісності. Викликаний майстер компанії прямо на місці зможе визначити, скільки коштує встановити склопакет в пластикове вікно , ціна якого залежить від обраної фірми-виробника, оплати за транспортування і монтаж, а також самого виклику.

Процес заміни склопакетів в пластикових вікнах складається з декількох етапів:

 1. демонтажу склопакета з рами;
 2. навантаження і доставка на завод-виробник;
 3. виконання тимчасового закриття вікна плівкою;
 4. при доставці на завод скло змінюється на нове;
 5. отриманий відремонтований склопакет встановлюється у вікно.

Джерело: okremplast.ru

Copyright © . All Rights Reserved