​Яка стеля краще: натяжна або з гіпсокартону?

Для порівняння обох технологій можна порівняти різні сторони і особливості їх застосування.

монтаж

Що встановити швидше: натяжна або гіпсокартонна стеля? Перший досвідчені майстри змонтують за кілька годин. Якщо замовник вибрав нестандартний дизайн, піде не більше 2 днів. Другий варіант вимагає мінімум 3-4 дні для монтажу. Спочатку майстри встановлять каркас і зашиють його гіпсокартонними листами. Потім зашпаклюют шви. І ще день знадобиться на чистову обробку.

Дизайн

Найбільшим розмаїттям кольорів і фактур відрізняється ПВХ-плівка. Вона буває матовою, глянсовою, сатиновою, а варіанти забарвлень обчислюються десятками. Справжній шедевр - полотна з вишуканою фотодруком або художнім розписом. Гіпсокартонні стелі теж можна фарбувати, але в стандартному варіанті вони виглядають досить нудно. До того ж, на відміну від натяжних полотен, гіпсокартон вимагає додаткових зусиль для декоративного оздоблення: вибору і закупівлі шпаклівки, грунтовки, фарби.

Вы можете приобрести строительную технику Manitou у компании Вольтех на официальном сайте www.voltech.com.ua/manitou/, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

вологостійкість

Натяжні полотна з ПВХ-плівки вологи не бояться, а при протіканні з боку сусідів можуть утримати до 10 відер води, яку легко зіллє майстер. Сказати те ж про підвісній стелі з гіпсокартону можна. У разі намокання його доведеться ремонтувати або міняти, так як цей матеріал не переносить вологу.

практичність

Який стеля краще в плані практичності: натяжна або гіпсокартонна? Однозначно, перший. Догляд за підвісною конструкцією з гіпсокартону складніше. Її поверхня прокривается пилом, вбирає кіптява, жовтіє від сигаретного диму, тому стеля доведеться регулярно протирати сухою ганчіркою і чистити злегка вологою губкою. Натяжний полотно володіє пиловідштовхуючими властивостями. Свіжі плями можна видалити з його поверхні чистою водою. Якщо полотно потьмяніє, його легко освіжити за допомогою рідини для чищення скла або спеціального засобу.

Термін експлуатації

І тут натяжна стеля виграє, так як служить на 10 і більше років довше гіпсокартонного. За умови, що ви не проткнете його гострими довгими предметами (таке трапляється нечасто). Натяжні полотна міцні і стійкі до старіння, вони роками зберігають первозданну структуру, як ніби їх встановили нещодавно.

Стійкість до деформацій

Обидва види стель можна пошкодити при необережному поводженні. Гіпсокартон нескладно відремонтувати, а ось починають натяжний полотно при випадковому порізі зі збереженням колишніх властивостей неможливо. Крім того, у гіпсокартону вище стійкість до низьких температур, а з натяжних полотен в неопалюваних приміщеннях можна монтувати тільки тканину.

вартість

Якщо замовляти установку стель професіоналам, то кінцева сума виявиться приблизно однаковою або з невеликою перевагою на користь натяжних конструкцій. При самостійному монтажі гіпсокартону (з першим варіантом це практично неможливо), вдасться заощадити на установці. Але витрати на обробку залишаться і, в залежності від вибору матеріалів, можуть скласти чималу суму. Найбільше витрат доведеться понести при установці ексклюзивних натяжних стель, але їх дизайн непорівнянний з гіпсокартоном.

Не дивно, що дуже багато людей вважають за краще підвісних стель з гіпсокартону натяжні - з плівки або тканини. Вони ефектніше, практичніше, довше служать. А це основні критерії, на які спирається більшість людей при виборі варіанту обробки.

Copyright © . All Rights Reserved