Як Вставляти Пластикові Вікна

Пластикові вікна

Вікна та двері

Пластикові вікна завоювали славу добротних, надійних, функціональних і естетичних конструкцій, через що їх поширення сьогодні можна спостерігати повсюдно.

Але якщо до недавнього часу вважалося, що монтаж металопластикових віконних блоків може бути проведений виключно спеціалізованими організаціями, то сьогодні все більше споживачів схиляється до можливості самостійного проведення монтажних операцій. Ця обставина обумовлена можливістю істотно (на 60-70 у.о.) скоротити витрати по установці віконних блоків. З огляду на вищесказане, пропонуємо поетапне опис технології, як правильно встановити пластикові вікна.

Демонтаж пластикових віконВизначення розмірів майбутнього віконного блоку

Безумовно, вирішивши встановити ПВХ вікно своїми руками на виконавця робіт лягає вся відповідальність не тільки за якість проведення монтажних робіт, а й за правильність підбору конструкції. Тому до зняття замірів необхідно поставитися з повною відповідальністю.

Виконуючи вказану процедуру, слід враховувати, що віконні прорізи бувають двох типів: з чвертю і без неї, а сама методика визначення розмірів має деякі відмінні риси.

У першому варіанті розміри віконного блоку визначаються наступним чином. Вимірюється ширина віконного прорізу між чвертями в найбільш вузькому місці, а вже до отриманого розміром додається 30 - 40 мм для отримання значення ширини конструкції. До того ж бажано перевірити, щоб отримана ширина віконного блоку була більшою, ніж найбільша відстань між вертикальними чвертями отвору.

Для отримання висоти вікна необхідно заміряти відстань від верхньої (горизонтальної) чверті до нижньої площини віконного отвору - отриманий розмір як раз і буде шуканої величиною.

Для варіанту, коли пластикове вікно планується монтувати в отворі без чверті, для отримання габаритних значень віконного блоку від вертикального розміру отвору віднімають 50 мм, (для можливості установки підвіконня) а від горизонтального 30мм.

Пластикові вікна кріплення Фіксація пластикового вікна Пластикові вікна анкера Запінювати пластикові вікна

Copyright © . All Rights Reserved