Як Вставити Пластикове Вікно

монтаж

Найчастіше найпростіші речі з нашої кухні можуть творити справжні чудеса. Головне знати, як саме використовувати наявний ресурс. Наприклад, харчова плівка в рулоні коштує копійки, але здатна вирішити для вас масу проблем - від збереження продуктів, до знищення комах.

Протяги
Звичайно, сучасні пластикові вікна пропускають набагато менше холодного повітря, ніж старі дерев'яні. Однак, без додаткового утеплення в будинку все ще може бути холодно. Просто пройдіть харчовою плівкою по щілинах і забудьте про протягах раз і назавжди.

Чистий холодильник
Мити холодильник не любить ніхто. Довго, незручно і не дуже приємно. Тим часом, можна на цьому занятті поставити хрест: обтягніть скляні полички харчовою плівкою - наступного разу вся прибирання полягатиме у зміні плівки. Свіжі банани Банани пропадають частіше інших продуктів, оскільки зазвичай купують їх більше, ніж можна з'їсти. Загорніть підставу грона в харчову плівку і не турбуйтеся про те, що банани почернеют. Харчова плівка допоможе зберегти їм необхідну вологу. Косметичні процедури Харчова плівка знаючими людьми часто використовується для косметичних процедур. Цей матеріал дозволяє шкірі дихати, одночасно посилюючи всмоктування кремів і масок.

Ні комах
Мошкара може стати справжнім прокляттям на кухні. Тим часом, позбутися від неї дуже просто, достатньо лише спорудити невелику пастку. Покладіть в миску нарізаний фрукт і затягніть її плівкою, залишивши невеликий надріз. Всередину мошка залетить, а от назад вже не вибереться.

Зручний стакан
Цей спосіб використання харчової плівки ми підгледіли в мережах фаст-фуду. Пам'ятайте зручні стаканчики з кришками? Спорудити такий можна і в домашніх умовах. Затягніть горлечко харчовою плівкою, вставте трубочку - і ваш персональний не проливати стакан готовий.

Copyright © . All Rights Reserved