Як Вибрати Пластикове Вікно

Як вибрати пластикове вікно

Салон Ексклюзив в м Глазове / Вікна / Жалюзі / Натяжні стелі / Двері / Теплиці / Рольставні / Секційні гаражні ворота
ПРОФІЛЬ
В теплу квартиру замовте пластикове вікно з трикамерного профілю VEKA Euroline з монтажною шириною 58 мм. У квартиру, де мерзнете взимку, встановіть П'ятикамерне металопластикове вікно VEKA Softline з шириною 70мм. При виборі вікна знайте: чим ширше профіль, чим більше в профілі повітряних камер, тим вікно тепліше.
Часто люди не бачать різниці між пластиковими вікнами, не вникають в відмінності профілів, фурнітури, склопакетів, тому вибирають вікно виключно за ціною. У кого дешевше - у того і замовляють пластикові вікна з установкою . Це помилково. Вікно повинне працювати десятиліттями, зберігати тепло, витримувати вітрові та механічні навантаження, тому перед вибором важливо уважно вивчити віконні профілі.
З чого складається ціна пластикового вікна:
1. Склад ПВХ-профілю. У дешевих вікнах економлять на компонентах ПВХ. ПВХ виходить пухкий, з стінки легко виривається саморіз. У таких вікнах швидко з'являються тріщини, вікна желтеют.В складу профілю VEKA входить 10 компонентів, 9 з яких купується в Європі, тому що росіяни не дотягують до потрібного якості. Профіль VEKA еластичний завдяки рецептурі, тому не тріскається і не розколюється в мороз, не жолобиться і не жовтіє на сонці. Вікна і через 50 років будуть білими, як в день установки. Їх не доведеться міняти навіть Вашим дітям.
2. Товщина стінок профілю. У виробника, який використовує більше матеріалу в продукції, собівартість товару виходить дорожче. Тому довговічне тепле вікно не буде коштувати дешево. Товщина зовнішніх стінок профілів VEKA - 3 мм. Товщина цих же стінах в дешевих вікнах менше 2, 5 мм. Матеріалу на виготовлення профілю VEKA йде більше, ніж на виробництво дешевого профілю, де заощадили на товщині стінок. Найслабше місце у вікні - зварні шви в кутах рами і стулки. При їх зачистці після зварювання автомат знімає 0, 3 мм пластика. Армування в вікні ...

Якщо Ви дійсно хочете ХОРОШІ, ТЕПЛІ, ГАРНІ ВІКНА

Copyright © . All Rights Reserved