Як Відрегулювати Пластикові Вікна

Як відрегулювати пвх

Ці 2 речі важливо знати всім, у кого вдома пластикові вікна!

Пам'ятайте, як раніше, з настанням холодів, нам доводилося обклеювати вікна паперовими смужками, а стики - затикати поролоном? На щастя, це клопітка заняття можна залишити далеко в минулому, встановивши пластикові вікна .

1. Необхідно регулярно змащувати маслом всі рухомі деталі фурнітури. Процедуру варто повторювати 1-2 рази на рік, заливаючи звичайне машинне масло.

2. При зміні сезонів вікна слід переводити в літній і зимовий режим.
Як відрегулювати пластикові вікна?

Майже всі сучасні конструкції можна відрегулювати. Щоб перевірити, перекладається чи фурнітура в інший режим, досить поглянути на спеціальні ексцентрики (цапфи), розташовані на бічній поверхні стулки.

Фурнітура перекладається за допомогою спеціальних ексцентриків (цапф), розташованих збоку стулки. Якщо на ексцентрики є отвори для шестигранного ключа, зірочки, викрутки або ексцентрик має овальну форму, то даний вид фурнітури, швидше за все, має можливість перекладу в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до установки вікон.

Щоб переключити режим вікна, просто поверніть за допомогою відповідного інструменту все цапфи на стулці (чим більше розмір вікна, тим більше їх кількість) в потрібне положення.

Якщо стулка постійно знаходиться в зимовому режимі, це веде до додаткового навантаження на ущільнювальну гумку, і вона швидше зношується. Легко можна перевірити режим вікна самостійно. Затисніть стулкою звичайний аркуш паперу: якщо зможете його легко вийняти, вікно знаходиться в літньому режимі.

Copyright © . All Rights Reserved