Як Утеплити Пластикові Вікна

Сендвіч-панелі як матеріал

Залишити заявку Безкоштовний виклик майстра Компанія «Московський віконний сервіс» здійснює утеплення пластикових вікон на зиму за вигідними цінами. Зробити замовлення можна по телефону або прямо на цій сторінці.

Також наша компанія здійснює утеплення укосів і шумоізоляцію вікон ПВХ і склопакетів за технологією Eurostrip. Наші фахівці проводять роботи якісно і в короткі терміни.

Вартість утеплення вікон ПВХ

Заміна ущільнювача на силіконовий EUROSTRIP (Швеція), п.м
Розрахувати вартість Завантажити прайс-лист

У яких випадках необхідно утеплення пластикових вікон?

  1. Протяг. Дути може з монтажного шва, укосів або з-під підвіконня. Ймовірна причина протягу - недостатньо щільний стик вікна (або стулки) з рамою або всього блоку зі стіною. Ще один варіант - порушена геометрія вікна ПВХ.
  2. Полій. Поява замерзлого конденсату можливо через проблеми з опаленням або вентиляцією. Також полій може утворитися при деформації профілю або порушення геометрії віконного блоку.
  3. Надмірно холодне скло. Це означає, що конструкція склопакета не відповідає формулі теплоізоляції або порушена його геометрія.
  4. Цвіль на підвіконні або схилі. Таке часто трапляється в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, недостатнім провітрюванням, коли конденсат не видаляють відразу після його утворення.

У будь-якому з цих випадків допоможе професійне утеплення пластикових вікон. Найчастіше послуга включає в себе наступні процедури:

  • заміну старого ущільнювача новим - силіконовим або гумовим;
  • герметизацію швів і стиків пенополіуретановим або силіконовим герметиком;
  • регулювання стулок віконної конструкції.

Copyright © . All Rights Reserved