Як Самому Встановити Пластикові Вікна

Як самому встановити

Величезна неповоротка фура ніби ненароком перегородила вулицю якраз перед автомобілем, на якому їхав президент Мубанди. Довелося зупинитися. Тільки-тільки відшумів злива, і повітря був важкий. Через це захисні жалюзі в салоні автомобіля, всупереч вимогам безпеки, були підняті, що зробило завдання кілера до смішного простий.
Йому залишалося лише наблизитися і покластися на волю богів. Адже президент, крім своєї популярності в народі, відрізнявся ще і катастрофічним везінням: за двадцять один рік свого перебування на владному Олімпі він вісімнадцять разів чудесним чином вислизав від рук найманих убивць! Не інакше, водився з дияволом - неспроста ж він принижує тих, хто вірить в богів предків і підносить відступників, які обрали собі білого бога? «Але в цей-то раз нечистий йому не допоможе, - стукало в голові у двадцятирічного хлопця, стискає в кишені рукоятку пістолета, - нехай навіть всі сили пекла встануть на його захист. З нами Мукурі! »Прошепотівши молитву, кілер кинувся вперед, туди, де в салоні вимальовувався профіль ненависного особи ... Чим не сюжет для сучасного містичного трилера?

Фатальний віз із сіном

Однак подібна історія вже мала місце ... рівно 400 років тому, в Парижі. Там 14 травня 1610 року за схожих обставин загинув французький король Генріх IV, зарізаний католиком-фанатиком. Той самий Генріх, який обіцяв кожному біднякові курку в горщику по неділях і якого навіть через століття французький народ буде вихваляти в піснях: «Хай живе Генріх Четвертий, хай живе хоробрий король, цей чотири рази чорт, що мав потрійний дар: пити, воювати і бути галантним кавалером! »

Copyright © . All Rights Reserved