Як Роблять Пластикові Вікна

Виробництво пластикових віконСьогодні ми з вами вирушаємо на завод компанії Kaleva, яка є однією з найвідоміших компаній по виробництву пластикових вікон на російському ринку. Ми побачимо завод повного циклу, що велика рідкість і не властиво для індустрії в цілому. Це означає, що у виробництві задіяний не тільки складальний цех, а й екструзионная лінія.

Вся виробнича лінія максимально автоматизована. На заводі є своя лабораторія якості. І найголовніше - компанія самостійно розробляє нові моделі вікон, які проектуються з урахуванням наших кліматичних умов, коли спостерігаються значні сезонні перепади температур (від -30 до +30 градусів) і як наслідок до вікна вимоги суворіші, ніж в Європі.

Виробництво пластикових віконДо речі, дуже цікавий нюанс: компанія принципово працює тільки з приватними клієнтами. Вся справа в тому, що будівельні компанії абсолютно не цікавляться якістю - їм головне поставити в новобудову вікна дешевше. Отже, на заводі взагалі не виробляють вікна типових розмірів. Але через високого рівня автоматизації основних робіт це ніяк не позначається на кінцевій вартості вікна для покупця.

Втім, давайте дивитися як влаштовано виробництво:

Основою будь-якого вікна є пластиковий профіль складної конструкції. При його розробці враховується безліч параметрів - стійкість до перепадів температур (лінійних розширень), міцність (статичні і динамічні навантаження), мінімальні габарити палітурки (для збільшення корисної площі вікна) і багато іншого. Виробництво пластикових віконБільшість віконних компаній купує готові профілі, з яких вже збирають вікна. Тут на заводі встановлено кілька власних екструзійних ліній.

Екструзионная лінія складається з декількох компонентів: екструдер, калібраціонний стіл, простягає пристрій, відрізна пила, приймальний стіл.

Сировина для виробництва - гранульований або порошкоподібний ПВХ. Виробник намагається максимально оптимізувати використання сировини. Наприклад, при виготовленні однієї з моделей профілю використовується повторно перероблений профіль, який залишається в цехах збірки вікон (після розпилу заготовок), а також після стартового прогону лінії (до моменту виходу на необхідний рівень гладкості і білизни на заводі проганяють до 200 м (! ) профілю, а потім лінія працює кілька діб без зупинки).

Відповідальний момент запуску екструзійної лінії. Зліва знаходиться екструдер, а праворуч калібраціонний стіл. Лінії періодично зупиняють для очистки або переходу на виробництва профілю іншої моделі. На фото робочий вручну направляє сиру масу з екструдера в секцію калібраторів.

Виробництво пластикових вікон Виробництво пластикових вікон Виробництво пластикових вікон Виробництво пластикових вікон

Джерело: www.fresher.ru

Copyright © . All Rights Reserved