Як Регулювати Пластикові Вікна

Скло і склопакети

Регулювання сучасних вікон своїми руками

З новими вікнами (пластиковими, дерев'яними або алюмінієвими) до вас в будинок приходить сучасний рівень поводження з вікном: більш зручний і якісний. Забезпечує м'якість ходу, надійність і ергономіку управління - сучасна віконна фурнітура.

Головна відмінність якісних віконних блоків з хорошою фурнітурою - легкий процес дрібного ремонту, а також можливість регулювати пластикові вікна своїми руками .

Важливо: щоб уникнути поломки фурнітури, рекомендується щоб регулювання вікна проводилася фахівцем. Всі інструкції по регулюванню пластикових вікон представлені тільки в ознайомлювальних цілях.

Коли необхідна регулювання вікна

Регулювання фурнітури MacoРегулювання вікна, а точніше, регулювання віконної фурнітури необхідна коли:

  • провисла віконна стулка - при відкритті та закритті стулка чіпляє елементи фурнітури або віконну раму;

Регулювання вікон з фурнітурою Roto

Правильність встановлення та знос відповідальних деталей фурнітури Roto потрібно регулярно контролювати. У разі необхідності, обережно підтягнути кріпильні шурупи або викликати фахівця для заміни деталей.

Інструкція по регулюванню вікон з фурнітурою Roto

Регулювання вікна з фурнітурою winkhaus.  ІнструкціяРегулювання фурнітури, особливо в області нижніх петель і ножиць, а також заміна деталей і зняття / навішування віконної стулки повинні проводитися фахівцями.

Регулювання вікон з фурнітурою MACO

Виробник настійно рекомендує не проводити регулювання фурнітури вікна самостійно. Роботи по регулюванню і заміні елементів віконної фурнітури, а також щодо зняття або навішування стулки вікна повинні виробляти співробітники спеціалізованих підприємств.

Регулювання вікон з фурнітурою Winkhaus

Виробник настійно рекомендує не проводити регулювання фурнітури вікна самостійно. Роботи по регулюванню і зміні елементів фурнітури, а також щодо зняття або навішування стулки вікна повинні виробляти співробітники спеціалізованих підприємств.

Регулювання вікон з фурнітурою Aubi - Siegenia

Інструкція по регулюванню фурнітури MACO, регулювання вікон Siegenia-Aubi регулювання вікна

Copyright © . All Rights Reserved