Як регулюються Пластикові Вікна

Стулка у вікні може провиснутиШироке поширенняметалопластикових вікон викликано цілим рядом їх переваг. Але для продовження терміну служби цієї зручної, але недешевої конструкції варто дотримуватися ряду рекомендацій. Своєчасне технічне обслуговування системи значно підвищить довговічність вікон і дозволить їм краще виконувати свої функції. Так, найчастіше необхідна регулювання вікон. Її виконують в кількох випадках:

  • затирання однієї або декількох стулок;
  • нещільне прилягання стулок до віконної рами;
  • зміна сезонів.

Найважливіше, що з регулюванням вікон цілком можна впоратися самостійно без допомоги фахівця. А потрібно вам для цього мінімальний набір інструментів, який або є в кожному будинку, або його з легкістю можна купити в найближчому господарському магазині: ключі- «зірочки», шестигранники, викрутки, плоскогубці.

усунення тертя

Розглянемо для початку перший випадок. Згодом трапляється так, що стулки трохи опускаються - провисають - і труться об раму при відкриванні та закриванні. Якщо даною проблемою знехтувати, вікно може взагалі вийти з ладу, і потрібно його заміна. А усунення тертя займає всього півгодини. Для регулювання пластикових вікон самостійно дотримуйтесь нижче наведеної інструкції:

  1. Відкрийте вікно.
  2. У торцевій частині стулки знайдіть регулювальний гвинт. Зазвичай він знаходиться ближче до верху стулки.

  1. Озброївшись шестигранником, трохи перейдіть цей гвинт в потрібну сторону. Обертання за годинниковою стрілкою призводить до підведення механізму стулки, проти - опускання.
  2. Перевірте працездатність вікна. Якщо ситуація покращилася, можна продовжувати по чуть-чуть коректувати положення стикувального елемента.

Якщо змін немає, повертаємо все в початкове положення і переходимо до другої частини плану.

  1. Акуратно зніміть захист з нижньої петлі.
  2. Буквально за півоберта обертайте регулювальний гвинт. Принцип той же: за годинниковою стрілкою - піднімаємо навіс, проти - опускаємо механізм.
  3. Перевірте працездатність вікна.

Як правило, регулювання верхнього механізму або нижнього навісу усуває тертя. Головне, точно визначити, в який бік підкручувати гвинт, щоб отримати необхідний результат.

У торцевій частині стулки знайдіть регулювальний гвинт За півоберта обертайте регулювальний гвинт

Copyright © . All Rights Reserved