Як Монтувати Пластикові Вікна

Кількість пластин і їх розташування

Пластину встановити паралельно рамі і повернути на 90 °, довгим кінцем всередину приміщення. Закріпити пластину саморезом з буром 4 × 35 мм

3Установка віконного блоку в проріз вікна

Встановити раму віконного блоку в проріз згідно зі схемою:

За допомогою схилу і рівня вивірити положення рами по вертикалі і горизонталі. Максимальне відхилення - 1, 5 мм на 1 метр, але не більше 3 мм на всю висоту / ширину вироби згідно ГОСТ 30674-99. Одночасно попередньо закріпити раму в отворі шляхом расклинивания монтажними клинами і прокладками.

Зігнути пластини в робоче положення і розмітити на схилі отвору отвори для кріплення пластин. Олівцем відзначити на зовнішній стороні рами контур отвору.

Прибравши монтажні клини, вийняти раму з отвору. Буром діаметром 6 мм просвердлити отвори для кріплення анкерної пластини. У підготовлені отвори вставити нейлонові дюбелі діаметром 6 мм. Очистити поверхні віконного отвору від пилу.

4Установка Псулом

ПСУЛ встановлюється, якщо у віконного отвору є чверть. Якщо віконний проріз не має чверті, зовнішній шов герметизується після установки віконної рами спеціальними Влагоізоляціонний, паропроникними герметиками. ПСУЛ кріпиться за допомогою самоклеящегося шару. Наклеїти ПСУЛ безпосередньо із зовнішнього боку рами на відстані 3-5 мм від розмітки (рис. 7) з дотриманням таких вимог:

  • розкрій Псулом по довжині виконувати з припуском для нахлеста в місцях кутових з'єднань на ширину стрічки.
  • допускається стикування стрічок по довжині з нахлестом не менше 25 мм.

5Закрепленіе віконного блоку в отворі

Встановити раму в віконний проріз за допомогою монтажних клини, згідно зі схемою № 3, перевіряючи схилом і рівнем положення рами.

Закріпити за однією бічною пластині шурупами 5 × 60 мм в заздалегідь встановлені дюбелі. Повторно перевірити правильність положення рами схилом і рівнем. Перевірити різницю довжин діагоналей рами встановленої конструкції:

При довжині діагоналі від 1 до 2 м різниця довжин діагоналей не повинна перевищувати 2 мм, при довжині діагоналі більше 2 м різниця не повинна перевищувати 4 мм.

Закріпити інші пластини.

Copyright © . All Rights Reserved