Встановити Пластикові Вікна

Одна стулка вікна поворотно-відкидна, 

одна глуха і одна поворотна.

Трьохстулкове пластикове вікно150 см 180 см

Ціни на установку пластикових вікон

* Демонтаж вікон здійснюється безкоштовно тільки при замовленні та встановлення вікон
** Мінімальна вартість монтажу 2500 руб.
** Вартість монтажу для вікон нестандартної форми розраховується індивідуально.

Щоб отримати довговічну і якісну установку необхідно викликати замірника, який зробить завмер майбутнього вікна, з урахуванням не тільки ваших побажань, а й з урахуванням особливостей самої будівлі і збільшення віконного отвору після демонтажу. При дотриманні всіх правил демонтажу і встановлення пластикового вікна - Ви отримаєте довговічність, якість, надійність, тепло і затишок у Вашому домі.

Основні етапи монтажу пластикових вікон

Компанія ПЛАСТОК виконує високоякісний монтаж з використанням сучасних інструментів і матеріалів. Монтажні бригади складаються з підготовлених кваліфікованих фахівців. Компанія проводить систематичні курси підвищення кваліфікації працівників.
ПЛАСТОК - це гарантія якості вироблених монтажних робіт.

Підготовка доступу до віконного отвору

Монтаж ПВХ вікон пов'язаний з неминучим забрудненням і запиленням місць поруч з монтується вікном, саме тому необхідно попередньо підготувати приміщення, забезпечивши таким чином збереження меблів і побутової техніки. Компанія ПЛАСТОК сприяє своїм замовникам в цьому і допомагає не тільки звільнити місце для вільного доступу до віконного отвору і пересунути меблі, але також і забезпечити збереження ваших речей, укривши їх захисною плівкою.

Перевірка відповідності розмірів нових пластикових вікон і підготовка їх до установки

Перед початком монтажу в обов'язковому порядку проводиться контрольна перевірка відповідності розмірів вікна віконного отвору, перевіряється комплектація замовлення і його відповідність технічним завданням.

Copyright © . All Rights Reserved