Євровікна Пластикові Вікна

Вартість тристулкового вікна8 284 руб

4 142 руб

9 230 руб

4 615 руб

9 138 руб

4 569 руб

* Ціни вказані стартові за кв.метр для вікон стандартної конфігурації без урахування монтажу і доп. опцій, знижка залежить від обсягів замовлення.

З чого складається вартість пластикового вікна?

  • Теплозахист Ціни на пластикові вікна в Москві формуються, виходячи з мікрокліматичних умов у Вашому домі. Якщо в зимовий період у Вашій квартирі тепло, сміливо встановлюйте євровікна з індексами тепла 100-200 серії Класік. Якщо у Вашій квартирі холодно, вибирайте продукцію з індексами 300-400. Якщо Ви хочете керувати мікрокліматом в своєму будинку, замовляйте «розумні» євровікна з унікальним теплопакет, здатним регулювати теплообмін в приміщенні.
  • Фурнітура і спосіб відкривання. На ціну вікон ПВХ впливають якість фурнітури (яке залежить від виробника) і спосіб відкривання стулок. Найдешевший варіант - глухе (що не відкриваються) евроокно. Крім того, Ви можете замовити конструкцію з поворотною або поворотно-відкидний стулкою. Наша компанія використовує німецьку фурнітуру Roto, яка відрізняється високим рівнем надійності і значно збільшує термін служби вікон. На неї поширюється гарантія більше 10 000 відкриттів.

Додаткові опції

  • Підвіконня і відливи. Якщо у Вас мармуровий або бетонне підвіконня, при заміні вікна його можна зберегти або замовити новий. Компанія «Євровікна» пропонує підвіконня російського і німецького виробництва. Вітчизняні відрізняються екологічністю і доступною ціною. Німецькі мають білосніжну поверхню і характеризуються високою стійкістю до механічних пошкоджень.
  • Обробка укосів. Пластикові укоси швидко встановлюються, красиво виглядають, легко миються. На них можна заощадити, вибравши обробку штукатуркою, але нові укоси з білосніжним вікном будуть виглядати краще.
  • Склопакет. Ви легко зможете замінити склопакет, передбачений в базовій комплектації на більш теплий, наприклад двокамерний, з енергозбереженням, «розумний» теплопакет 2.0 або склопакет з заповненням аргоном.
  • Колір вікна. Вигідними в плані ціни є класичні білі вікна з ПВХ. Вартість кольорових виробів вище, але якщо у Вас дизайнерський інтер'єр або приватний будинок з авторської обробкою, кольорові євровікна стануть ідеальним рішенням.

Copyright © . All Rights Reserved