Євро Вікна Установка

Євро вікна установка своїми

Компанія «Євровікна» надає професійні послуги в області монтажу пластикових вікон. Від якості установки залежить, наскільки справно і довго служитиме віконний блок. Провести монтаж правильно можуть тільки досвідчені і кваліфіковані майстри - саме такі фахівці працюють в нашій компанії.

Чому встановлювати пластикові вікна в «євровікна» вигідно

Сучасні матеріали і методи. Установка пластикових вікон здійснюється з урахуванням вимог ГОСТу. Ми застосовуємо унікальну технологію ущільнення стиків illbruck. Завдяки цьому вдається досягти високих показників вологонепроникності вікон ПВХ і забезпечити додатковий повітрообмін.

Вигідні умови співпраці. У нашій компанії вимір віконних прорізів і розрахунок вартості установки вікон ПВХ здійснюється безкоштовно. При повторному зверненні в нашу компанію Ви гарантовано отримуєте додаткову знижку 3%. На об'ємні замовлення надаються індивідуальні знижки.

Гарантована якість . Ми ведемо свою діяльність на вітчизняному ринку з 1995 року і в даний час є одними з лідерів галузі. За цей час ми встановили понад 300 000 вікон, більше 90% наших клієнтів рекомендують нас друзям і знайомим, монтаж здійснюється виключно за ГОСТом. «Євровікна» - це не тільки багаторічний досвід і бездоганна репутація, а й гарантії якості монтажу пластикових вікон, в чому можете переконатися і Ви.

Багато хто помилково вважає, що склопакет - це синонім слова «вікно». Це не зовсім так. Евроокно (віконний блок) складається з рами і склопакета. Склопакет являє собою виріб з двох або більше листів скла, які з'єднані металевою (в деяких випадках пластикової) дистанційною рамкою. Порожнини між ними (камери) заповнені сухим повітрям, за рахунок чого досягаються хороша звукоізоляція, зменшуються тепловтрати.

Copyright © . All Rights Reserved