Види Жалюзі на пластикові Вікна Фото

Меню

рішення

Популярні

інші

ціни

Каталог

інформація

Більш ніж сподобалося. Велика подяка монтажника Єгору! Якби все так ставилися до роботи - ми б уже давно жили в Швейцарії! Колектив магазину Массандра

Компанія Levin-Group пропонує купити жалюзі на пластикові вікна в Москві, Московській обл, Саратові та інших містах. На сайті представлена докладна інформація про якісні сонцезахисних системах для будь-яких типів віконних конструкцій, ціни, а також представлені відгуки про виконані проекти.

Остерігайтеся підробок!

Різновиди сонцезахисних систем

Компанія Levin-Group виготовляє і монтує найпопулярніші системи жалюзі на пластикові вікна : горизонтальні, касетні, рулонні, а також модні і практичні штори «Зебра» (combo) і «плісе».

горизонтальні конструкції

рулонні вироби

Від 1044 руб. за виріб

Конструкції «плісе»

Від 3248 руб. за виріб

Штора «Зебра»

Від 2726 руб. за виріб

Оригінальна модель з іншою назвою Combo відрізняється чергуванням темних і напівпрозорих смуг, тому світловий потік регулюється без підняття полотна. Системи красиво виглядають на великих отворах і можуть оснащуватися системою електроуправленія.Подробно.

Зробіть заявку на розрахунок вироби

Фото наших робіт

Приносимо вибачення за якість фотографій. Їх робили наші монтажники. Вони не професійні фотографи. Це наші реальні роботи! Для збільшення картинки - клікніть на неї.

із зразками додому зараз і отримаєте знижку 3%

Відгуки наших клієнтів

Ставив жалюзі Микола Осипенко. Дякую за добру роботу! Зробив швидко, вийшло красиво. Дуже важливий, уважний майстер.

Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна Рулонні жалюзі на пластикові вікна Жалюзі плісе на пластикові вікна Жалюзі день-ніч на пластикові вікна

Copyright © . All Rights Reserved