Вибрати Пластикове Вікно

Якісне вікно повинно:

  • утримувати тепло;
  • добре пропускати світло;
  • знижувати рівень шуму з вулиці;
  • щільно закриватися;
  • бути довговічними і зручними в експлуатації.

Як і будь-який товар, вікна бувають дорогими і дешевими. Але і ті, і інші теж треба правильно підібрати. Навіть саме елітне вікно при неправильній установці може втратити багатьох якостей вже дуже скоро. В ідеалі правильні пластикові вікна можуть прослужити до 40 років.
Отже, вибираємо своє майбутнє вікно:

1. Профіль . Найбільш відомими фірмами, що роблять профіль, є: Rehau, Veka, KBE, Salamander і Proplex. Фахівці визнають, що найкращий профіль виготовляється в Німеччині. Є виробництва в Туреччині, Росії та Китаї - всього понад 40 виробників в світі.

Профіль складається з пластика і металу. Точніше метал є в хороших вікнах, іноді недобросовісний виробник обходиться без нього, що знижує міцність і жорсткість всієї конструкції. Перевірити наявність металевої арматури можна магнітом.

Важлива і товщина профілю: рекомендується вибирати від 68 до 84 мм. Товщина сталевої вставки (армуючого елемента) не повинна бути менше 1, 5 мм.

Є на ринку так званий об'єктовий профіль (на ньому або нічого не написано, або щось на зразок: об'єкт, object, Енджін, Тендер). Він тонше, пластик гірше. Ставити його в квартиру не рекомендується.

Що стосується самого пластику, то краще глянсовий: він менш чутливий до бруду і легше миється, ніж матовий.

2. Склопакет. Може бути однокамерним (дешевий, але погано пропускає сонячне світло і не утримує тепло всередині приміщення) і двокамерним (дорожче, але має хорошу світлопроникність, зберігають тепло і забезпечують відмінну звукоізоляцію). Не плутайте: двокамерний склопакет - це склопакет з трьома стеклами, між якими знаходяться дві повітряні камери.

Також він може бути теплозахисних і звукоізоляційних.

3. Фурнітура . Тут лідерами також є німці. Це компанії Roto, SIEGENIA-AUBI, Maco. Краще вибрати ручку, виготовлену з алюмінію і покриту пластиком, ніж просто пластикову.

4. Естетичні параметри (колір). Найчастіше вибирають білий колір, хоча зараз в моду входять і кольорові.

Copyright © . All Rights Reserved