Вибрати Пластикові Вікна

На які комплектуючі потрібно

Як правильно вибрати пластикові вікна - поради експертів
Вікна, двері 10 коментарів
Пластикові вікна вже давно і міцно увійшли в наше життя. Ринок «пластика» перенасичений, а газети і журнали рясніють оголошеннями виробників вікон і дверей. Щоб завоювати клієнтів фірми пропонують різноманітні знижки та бонуси, і більшість споживачів роблять свій вибір на користь тієї чи іншої фірми базуючись, в основному, на вигідності конкретного пропозиції. Результат такої стратегії буває видний не відразу, як правило букет проблем починає розквітати разом з приходом холодів. Вікна починають потіти, на стику коробки і стулки можуть з'являтися намораживания, а через кілька місяців знову повертаються протяги, незважаючи на всі запевнення в «герметичності» вікна.

Сьогодні ми дамо кілька порад про те, як правильно вибрати пластикове вікно і на що в першу чергу потрібно звернути увагу, щоб потім не було «болісно боляче».

Виробник профілю
Профіль REHAU для пластикових оконНесмотря на те, що в Росії запущено вже безліч заводів по виготовленню «вітчизняного» пластикового профілю для вікон, його якість часто залишає бажати кращого. Це пов'язано навіть не з технологією - її копіюють у світових лідерів у цій галузі, а в особливостях російського менталітету і методах роботи. Полаганіе на «авось» і бажання заощадити на всьому, на чому тільки можна (адже конкуренція на ринку дуже висока), позначається в підсумку на кінцевих споживачах. Тому, за фінансової можливості вибирайте перевірених виробників, той же німецький оригінальний REHAU. Якість цього профілю говорить сама за себе - найперші вікна з нього, встановлені в Росії понад 10 років тому, до цих пір не втратили ні своєї якості ні зовнішнього вигляду.

Жорсткість профілю - армирующие елементи
Усередині кожного пластикового вікна знаходиться армуючий пояс з металевого профілю. Він призначений для того, щоб утримати вікно «в рамках» при сезонних коливаннях температури. Багато виробників на цьому теж економлять, не враховуючи російські реалії, адже в багатьох районах температура може коливатися від -30 ° C взимку до + 40 ° C влітку в тіні. У таких екстремальних умовах сталева вставка в пластиковому профілі повинна бути у всіх елементах вікна і її товщина повинна становити не менше 1, 5 мм. Тільки тоді вікно не буде значно деформуватися, що забезпечить і тривалий термін експлуатації і відсутність протягів.

Copyright © . All Rights Reserved