Вікна Пластикові Монтаж

Неухильне дотримання технології монтажу пластикових вікон, яке забезпечує Фабрика Вікон, є гарантом бездоганної роботи вікон протягом більше 40 років.

Перед проведенням монтажних робіт необхідно провести підготовку - це дозволить монтажникам безперешкодно провести монтажні роботи.

демонтаж

Перед монтажем нових вікон необхідно демонтувати старі вікна ПВХ і очистити віконні отвори. Ця частина робіт вважається досить складною, адже отвір повинен залишатися відкритим не більше 30 хв. Це особливо важливо при зимовому монтажі пластикових вікон. За цей час приміщення не встигає охолонути, і опалювальні прилади не пошкоджуються. У сталінських будинках демонтаж рам може зайняти трохи більше часу.
Демонтаж здійснюється послідовно: демонтаж вікна в одній кімнаті (знімаються стулки з петель і виставляється коробка), відразу ж почало монтажу і потім перехід в іншу кімнату.

монтаж

Правильний монтаж пластикових вікон - запорука того, що вікно прослужить Вам довго і безотказно.Поетому Фабрика Вікон приділяє монтажу особливу увагу:

  • В Фабриці Вікон працюють лише висококваліфіковані фахівці, які регулярно підвищують свій професійний рівень і проходять атестацію;
  • Для монтажних робіт використовуються тільки високоякісні сертифіковані матеріали і професійний робочий інструмент кращих європейських фірм;
  • Неодмінна умова - дотримання визначених ГОСТом і СНіПами стандартів, а також вимог з техніки безпеки;
  • Виконується монтаж пластикових вікон ПВХ будь-якої складності;
  • На всі роботи дається гарантія від 2 до 5 років.

ECOLINE - базова економічна технологія монтажу пластикових вікон, яка використовується у випадках, коли не потрібно підвищена тепло- і звукоізоляція.
Використовувані при монтажі за технологією ECOLINE матеріали прості в застосуванні і забезпечують якісне ущільнення монтажного шва.

Запінення . Монтажну піну можна застосовувати при температурі від -12 о до +40 о С. Вона призначена для заповнення пустот між вікном і отвором. Зростаючи, вона сприяє жорсткому зчепленні поверхонь.

Copyright © . All Rights Reserved