Вікна Пластикові Фото

Розсувні вікна пластикові

Компанія Гуд Майстер багато років займається виробництвом сонцезахисних систем: рулонних штор і жалюзі всіх типів. Вибір кріплення конструкції жалюзі безпосередньо на пластикове вікно дає користувачеві ряд переваг при експлуатації виробів. До таких переваг можна віднести зручність при провітрюванні, так як віконна стулка відкидається і повертається разом зі шторою. Також штора не закриває доступ до підвіконня.

При використанні касетних рольштор (мінікассети Уні1 і Уні2) тканину по краях ховається в спеціальні напрямні, таким чином, при використанні світлонепроникних тканин Блекаут можна домогтися стовідсоткового затемнення в приміщенні. При повному або частковому затемнення необхідно в домашніх кінотеатрах, а також в спальнях і дитячих кімнатах. Застосування щільних тканин виразних відтінків перетворює жалюзі в світлофільтр для вікон, наповнюючи кімнату яскравими фарбами.

Окремо хочеться звернути увагу покупців на рольштори «Зебра»: якщо Вам подобається функціональність рулонних штор і геометричний малюнок горизонтальних жалюзі - ця модель для Вас. Конструкція Ізолайт горизонтальних алюмінієвих жалюзі зручна у догляді і гармонійно виглядає на вікні.

Компанія Гуд Майстер - це не просто інтернет-магазин жалюзі, це команда дизайнерів по текстильному декоруванню інтер'єрів. Наші фахівці допоможуть оформити приміщення будь-якого призначення для комфортного використання. Ми працюємо за договором на власному сучасному обладнанні, маємо великий досвід реалізації складних проектів, маємо можливість виконувати завдання в стислі терміни за низькими цінами - ось чому нас вибирають наші замовники.

Copyright © . All Rights Reserved