Вікна Пластикові

У пошуках високоефективної віконної системи можна заплутатися серед різноманіття сучасних пропозицій. Висока вартість металопластикових виробів не гарантує гарну якість, а бюджетні цінові категорії викликають сумніви.

Універсальним варіантом для довговічного і надійного скління є вікна пластикові Veka . Відмінні риси німецьких профілів - відмінні теплозахисні властивості, прекрасна звукоізоляція, елегантний дизайн і максимальна функціональність. Європейські ПВХ конструкції істотно спростять провітрювання, в закритому стані забезпечать прекрасну герметичність, що захищає приміщення від пильного нальоту, проникнення вологи, протягу. Також західний виробник передбачив лінійки віконної продукції на будь-який бюджет і очікувані цілі.

В асортименті Veka системи для стандартного облаштування, утеплюють і шумоподавляющіе варіанти. Фірма "4 поверх" пропонує найбільш ефективні німецькі пластикові вироби з професійною установкою. З цінами можна ознайомитися на інтернет ресурсі компанії.

Кращі різновиди вікон пластикових Veka

Вибір продукції Veka, представлений у віконній фірмі, задовольнить будь-які технічні і фінансові побажання.

Бажаючі заощадити або склити площі, які не потребують посиленої теплозахисту, можуть вибрати трикамерні профілі EuroLine або EuroLine Plus. Такі вікна мають хорошу міцність, шумоізоляцію, захищають від вологи і протягу, стійкі до будь-якого зовнішнього впливу. Також бюджетний сектор представлений Чотирикамерне виробами ProLine, що відрізняються стабільною конструкцією, герметичністю і довговічністю.

У середній категорії клієнтам доступні п'ятикамерні системи SoftLine і SoftLine Premium. Дані варіанти збережуть кімнатна тепло, захистять від холодних температур, вуличних звуків, мають тривалий термін служби.

Найбільш енергоефективні та звуконепроникні профілі - семікамерний SoftLine 82. Інноваційні конструкції дозволяють встановлювати утеплюють склоблоки, екологічні, зносостійкі, міцні і ефектні. Семікамерний різновид незамінна для котеджів і приватних будинків.

Copyright © . All Rights Reserved