Утеплювач для пластикових вікон

Утеплювач для пластикових

Існує думка, що складність конструкції пластикових вікон полягає лише в камерах профілю. Однак для забезпечення герметичності, тепло- і шумоізоляції в системах сучасних вікон застосовується спеціальний ущільнювач. Цей матеріал являє собою еластичну структуру складної конфігурації, колір ущільнювача найчастіше чорний, рідше білий. Прокладається матеріал по всьому периметру вікна, завдяки чому і забезпечується щільне закривання стулок.

Якісний ущільнювач легко відрізнити від матеріалу, не справляється зі своїм основним завданням. Ущільнювач для вікон повинен мати яскравий колір, бути еластичним і м'яким на дотик. Якщо ж до стану Вашого вікна вищеописане не відноситься, швидше за все, Вам необхідна заміна утеплювача для пластикових вікон.

Заміна утеплювача являє собою досить простий і швидкий процес. Тому хвилюватися про те, що виклик фахівця додому обійдеться в кругленьку суму, Вам не доведеться. Досвідчені працівники нашої компанії проведуть огляд стулок і рами на наявність механічних пошкоджень або дефектів, і якщо ущільнювач дійсно втратив свої початкові властивості, швидко проведуть його заміну на якісний, сучасний каучуковий ущільнювач або трубчастий силіконовий аналог.

Поспішаємо Вас попередити про часту помилку власників пластикових вікон - багато хто вважає, що якщо компанія-виробник заявляє термін служби виробу 25-30 років, то про нове вікно і проблеми, пов'язані з його функціонуванням варто забути на цей період. Так ось гарантія виробника дійсно дається на тривалий термін, але стосується вона робочих частин вікна - механізмів і самої конструкції. Ущільнювач є свого роду витратним матеріалом, тому заміна ущільнювача раз в 7-8 років - це цілком нормальне явище.

Copyright © . All Rights Reserved