Установка віконних рам

Установка вікон в СПбУстановка вікон, в незалежності від того, про пластикові вікна йдеться, або про якісь інші, як і будь-який ремонт, починається з попередніх робіт, які включають в себе ретельні виміри і розрахунки. Фахівці компанії «Преміум Балкон» приїжджають на ваш об'єкт з усіма необхідними інструментами, на місці оцінюють ситуацію, заміряють площа і готують попередню орієнтовну кошторис.

Найчастіше монтаж вікон здійснюється за наступним алгоритмом дій (після розрахунків і підготовки кошторису):

  • Демонтаж старих віконних конструкцій

Там де це необхідно, установці вікон в обов'язковому порядку передує зняття старих рам. Ціна на установку вікон залежить, в тому числі і від того, чи доведеться нашим фахівцям знімати стулки, лиштви, відкоси та відливи.

  • Підготовка віконного отвору

Другий і не менш важливий етап установки вікон в СПб і не тільки - підготовка віконного отвору. Цей етап включає в себе повну очистку отвору і, при необхідності його вирівнювання (усунення сколів і т. Д.).

  • установка вікна

Власне, основний пункт і то, заради чого все це замислювалося - монтаж вікна .

Насамперед фахівці компанії «Преміум Балкон» вставляють в отвір раму. Рама встановлюється на спеціальних монтажних пластинах або ж на анкерних болтах. В незалежності від того, робили фахівці нашої компанії вирівнювання отвору чи ні, при установці рами, між рамою і стіною обов'язково утворюються зазори. Всі зазори усуваються за допомогою монтажної піни (приступати до решти робіт рекомендується тільки після усунення зазорів). Далі, силами фахівців монтуються відливи і підвіконня (при необхідності), робляться укоси, вішаються стулки і, нарешті таки, встановлюється сам склопакет.

Copyright © . All Rights Reserved