Установка пластикових Вікнон

вікна ПВХ

Пластикові вікна - що слід враховувати при замовленні

Більшість споживачів металопластикових вікон при виборі виробів для установки у власній оселі часто керуються лише одним критерієм - вартістю. На жаль, такий підхід себе абсолютно не виправдовує і, більш того, абсолютно не раціональний. Навіть купуючи дорогі вікна брендових торгових марок за досить високими цінами, ви не завжди можете придбати виріб, який стане не тільки елементом дизайну будинку, але реально збільшить енергоефективність і знизить витрати на опалення. При виборі важливо враховувати кілька значущих критеріїв, від яких залежать експлуатаційні характеристики виробів, їх окупність і ваша безпека.

Виготовлення вікон ПВХ

Фабрика вікон "Світлиця" знаходиться в Краснодарі і спеціалізується на продажах і установці віконних систем з профілю ПВХ. Маючи чималий досвід, ми рекомендуємо при виборі хороших пластикових вікон звертати увагу на наступне:

віконний профіль Elexпрофіль

Чи вас, як звичайного споживача цікавить процес виготовлення і виробництва пластикових вікон. Вам, швидше за, цікаво, наскільки міцний і надійний профіль використаний в тій чи іншій конструкції і як він поведе себе в зимових умовах.

На міцність і поведінку профілю при низьких температурах впливає, перш за все, кількість камер. Для кліматичних умов Краснодарського краю найбільш оптимальним вважається трикамерний профіль. Такі пластикові вікна взимку відмінно тримають температуру в приміщенні і забезпечать значну економію ваших засобів на енергоносії. Ми, наприклад, працюємо з пластиковими вікнами з профілю Elex, який заслужив повну довіру у покупців.

склопакет

Існуюча думка про те, що, чим більше листів скла і чим воно товщі в склопакеті, тим тепліше буде в будинку і вище безпека - теж невірно. Якість склопакета залежить від міцності (марки) скла, а енергоефективність - від герметичності з'єднань самого склопакета і місць його сполучення з рамою.

Багато хто скаржиться на проблеми з запотівання або обмерзання стекол. Так ось - причина цього часто всього лише в тому, що у вашого вікна забиті брудом так звані «капельники» - спеціальні маленькі отвори, призначені для вентиляції внутрішньої частини профілю. Часто їх достатньо всього лише прочистити голкою - і проблема зникає.

Copyright © . All Rights Reserved