Укоси на пластикових Вікнах

Укоси до пластикових віконСучасні вікна з ПВХ за всіма характеристиками істотно відрізняються від поширених в минулому дерев'яних конструкцій, які ми, власне, і міняємо в своїх оселях.

Тому потрібні інші, бо старі технології повністю втрачають свою актуальність. Стандартне рішення, із застосуванням штукатурки, втрачає сполучуваність з новими матеріалами, незалежно від того, вирішили ви відновити існуючі укоси для пластикових вікон, або будете міняти укоси повністю.

Оштукатурені укоси характеризуються дуже високою теплопровідністю, вони спочатку схильні до зволоження конденсатом і промерзання. Але через герметичності (це, насправді, цінна властивість пластикових вікон) блоку, негативні ефекти тільки посилюються. Крім того, через відмінності в коефіцієнтах температурного розширення полімерних профілів і цементного каменю, в зоні примикання завжди утворюються тріщини.

Віконні укоси, виконані з ГКЛ, можна зробити тепліше штукатурних, але проблеми тріщиноутворення, захисту від вологи, догляду за фінішним покриттям, тривалості і складності монтажу залишаються.

Пластикові укоси позбавлені недоліків своїх конкурентів, особливо якщо в якості матеріалу використовуються сендвіч-панелі з сучасних спінених матеріалів.

вони:

  • теплі (містять шар пінополістиролу, при монтажі застосовується піна);
  • довговічні (не вигоряють, що не дряпаються, дуже міцні);
  • не бояться води (не розмокають, не пропускають пар до монтажного шву, можна мити);
  • технологічно монтуються (до півтори години для обробки кожного вікна, без мокрих процесів);
  • вдають віконного блоку цілісним (все з ПВХ.

Укоси для пластикових вікон в різних приміщеннях

Віконні укоси з сендвіч-панелей, для житлових приміщень повністю виконають своє основне завдання - проріз буде належним чином утеплений, причому це стосується і балконних світлопрозорих конструкцій. У спальні і в кабінеті якісна полімерна обробка укосів пластикових вікон знизить рівень вуличного шуму.

Вишуканий інтер'єр, наприклад, вітальні точно не постраждає, так як білі пластикові укоси на вікнах , за кольором можуть бути такими самими відтінку профілю віконного блоку і підвіконня. Для коричневих пластикових вікон завжди можна підібрати сендвіч-панель близьку по тону, що імітує дерево - вся конструкція виглядає, як єдине ціле.

Copyright © . All Rights Reserved