Терміновий Ремонт Вікон

Терміновий ремонт вікон.  «

Бувають ситуації, коли вікна потребують термінового ремонту: наприклад, у них тріснуло скло, Ви не можете відкрити або закрити стулку через зламану ручки, або в новій квартирі, куди Ви переїхали в зимовий час, неякісно встановлені віконні системи. Однією з причин несправностей пластикових вікон є помилки при їх виробництві.

У популярній енциклопедії Вікіпедії наводиться така інформація про метод виробництва пластикових вікон: "Віконні профілі з ПВХ виробляють на спеціальних підприємствах методом екструзії. Спеціально підготовлене сировину (т. Зв. Екструзійний компаунд) під тиском проходить через спеціальну матрицю - екструзійну фільєру, в якій формується« тіло »виробленого профільного артикулу. Після виходу з фільєри профіль калибруется, охолоджується, на нього наноситься маркування та наклеюється захисна плівка для захисту від транспортн х ушкоджень. Обрізка профілю відбувається в кінці екструзійної лінії або дисковою пилкою, або спеціальної термічної гільйотиною (розігрітий металевий ніж). "

Проблеми можуть бути різними, але для всіх них є одне надійне рішення - терміновий ремонт пластикових вікон в Москві, здійснюваний майстрами нашої компанії. Ці люди - справжні професіонали, які здатні усунути несправність або замінити склопакет в найкоротші терміни.

Ми виконуємо наступні роботи:

  1. заміна склопакета, фурнітури, комплектуючих;
  2. регулювання проста (ключами) або складна (переклінка);
  3. герметизація пластикових конструкцій;
  4. установка замків і ручок;
  5. заміна ущільнювача.

Терміновий ремонт вікон ПВХ може бути здійснений в день звернення або ж на наступний день, в залежності від характеру робіт. Вартість буде залежати від складності та обсягу робіт.

Термінова заміна склопакета

Найбільш частою причиною, що потребує термінового ремонту є тріснутий або розбитий склопакет, який часто потребує повної заміни. Як правило, компанії, що пропонують послуги з виготовлення та монтажу склопакетів, витрачають на виконання подібного замовлення досить багато часу, яке може становити від декількох днів до двох тижнів і вище.

Copyright © . All Rights Reserved