Сітки на Пластикові Вікна

Москітні сітки

Москітні сітки - це основна перешкода на шляху мошок, комарів, мух та інших настирливих комах. Грамотно обраний аксесуар дозволить повністю захистити сім'ю від укусів і неспокійних ночей, прослужить довго, не вимагаючи до себе підвищеної уваги.

Москітні пластикові сітки: особливості вибору

Основна відмінність між окремими моделями полягає в способі їх монтажу:

  • Вироби на липучках прості в установці, монтуються на внутрішній частині стулки, їх зручно зберігати.
  • Рамкові москітні сітки на пластикові вікна вважаються найбільш поширеним варіантом. Вони сумісні з усіма типами сучасних віконних конструкцій, головне - грамотно підійти до вибору габаритів аксесуара. Обов'язкова умова - наявність на товар спеціальних ручок, які полегшують установку і демонтаж, а також ідеально гладка поверхня, що не дасть забиватися пилу.
  • Розсувні сітки працюють за принципом дверей в шафах-купе. Їх основна перевага полягає в зручності користування.

Якщо ви вирішили купити сітки москітні на вікна, то орієнтуватися потрібно не тільки на конструктивні особливості, але і на розміри осередків. Якщо у вас вдома живе кішка, то варто обзавестися комбінацією стандартної сітки і аксесуара з великими вічками, щоб домашній улюбленець випадково не випав з вікна, захопившись грою на підвіконні. Найбільш універсальним варіантом можна вважати сітку з осередками в 1 мм: вона не ускладнює вентиляцію приміщення, надійно захищаючи від переважної більшості комах.

Не думайте над тим, де купити москітні сітки, - відразу відправляйтеся в магазини мережі «Леруа Мерлен»! Багатство асортименту, продукція кращих світових брендів, ввічливі і кваліфіковані продавці-консультанти - все це допоможе вам зробити ідеальний вибір!

Copyright © . All Rights Reserved