Рулонні Штори на Пластикові Вікна Установка

Установка жалюзі - один із сучасних і надійних способів захистити приміщення від зайвого проникнення сонячних променів в квартиру. Жалюзі на вікна - універсальна конструкція, вона підійде для будь-якого типу приміщення. Завдяки широкій палітрі кольорів, жалюзі можуть стати частиною навіть самого сміливого дизайнерського рішення.

У нашому асортименті касетні горизонтальні алюмінієві жалюзі, які підкреслюють строгий стиль як домашнього, так і офісного інтер'єрів і дозволяють управляти світловим потоком на ваш розсуд.

Касетні горизонтальні алюмінієві жалюзі розроблені спеціально для установки на вікна ПВХ. Конструкція дозволяє максимально близько встановити виріб до скла, економлячи простір віконного отвору. Завдяки перекриттю ламелей «Blackout» створюється велика ступінь захисту від зовнішнього освітлення та сторонніх поглядів.

Рулонні штори

Їх головною перевагою є гармонійність, з якої система ідеально вписується в конструкцію вікна. Плоскі напрямні практично непомітні в загальній конструкції, але при цьому надійно утримують полотно рулонної штори паралельно склу. Зразки тканини для рулонних штор ви можете подивитися в наших офісах і отримати консультацію менеджера про переваги різних видів жалюзі.

Замовте унікальні безшовні вікна Лабрадор, і ми миттєво оформимо Вам жалюзі без виїзду зморщок, з безкоштовною доставкою по найнижчій ціні в місті!

Copyright © . All Rights Reserved