Ремонт Вікон по Шведської Технології

Ремонт вікон за шведською

2. Установка силіконового ущільнювача на четвертні кромки кожної стулки, балконних дверей, кватирки, з попередніми виміром зазорів по периметрах.

Існує два способи кріплення ущільнювача, так званий пазовий метод, коли по периметру стулки фрезою вирізається борозенка, куди і вставляється ущільнювач. Цей спосіб застосовує більшість недавно з'явилися фірм і приватних осіб, що пропонують свої послуги з утеплення та ремонту вікон. Однак часто, з метою економії матеріалів, вони вставляють в паз значно дешевший ущільнювач з TPE- або EPDM-гуми, термін служби якого становить 5-7 років, і який поступається за своїми технічними характеристиками силіконового ущільнювача. Термін служби силіконового ущільнювача - 15-20 років.

І силіконовий метод , коли тільки силіконовий ущільнювач кріпиться на попередньо спустошену раму за допомогою силіконового герметика (клеїться). Міцність зчеплення ущільнювача з поверхнею при ремонті дерев'яних віконних рам після висихання дуже велика.

Ми ремонтуємо вікна в Санкт-Петербурзі вже 13 років, і за цей термін переконалися, що за умови використання в процесі робіт скандинавських силіконових ущільнювачів і високої кваліфікації фахівців, довговічність і ефективність обох методів ремонту рівнозначна. Більш того, силіконовий метод краще себе зарекомендував для старого і сталінського фонду і для так званих спарених віконних рам ( «книжки» в будинках споруди 60-х, 70-х років). Силіконовий метод - більш щадний метод при ремонті дерев'яних віконних рам, тоді як після застосування пазового методу на рамах часто залишаються сліди, подряпини, тріщини. Силіконовий ущільнювач можна фарбувати, на відміну від гумового, який від фарби руйнується. Метод кріплення на силіконовий герметик також ідеально підходить, в тому випадку, коли проводиться ремонт алюмінієвих вікон.

Важливою перевагою силіконового методу є відмінна сумісність з малярськими роботами, тому що установка ущільнювачів здійснюється на вже підігнані і пофарбовані дерев'яні віконні рами в самому кінці циклу. При пазів методі в результаті ремонт вікон виходить набагато гірше, адже, якщо спочатку ущільнити вікна, а потім фарбувати, ущільнювач неминуче забрудниться фарбою або торці рам залишаться незабарвленими, якщо зробити навпаки - зіпсується товарний вигляд вже пофарбованих рам, з'являться вм'ятини і подряпини, адже пазовий метод вимагає зняття рам з петель для фрезерування паза ... замкнуте коло.


Прочистка канализации днепр комунальна служба ілосос прочистка.

Copyright © . All Rights Reserved