Ремонт і Регулювання Вікон

Зламалося вікно, не біда, наш майстер полагодить його без праці !!! Крім цього ми на платній основі здійснюємо ремонт і обслуговування пластикових вікон, встановлених іншими віконними компаніями. Компанія ОСНОВА постаралася зробити ціни по ремонту пластикових вікон доступними кожному замовнику. Більш детально дізнатися про вартість послуг, що ми послуг з ремонту пластикових вікон Ви можете дізнатися, звернувшись один з офісів нашої компанії. 

Наша організація надає наступні види послуг по ремонту пластикових вікон в Єйську: комплексна мастило фурнітури регулювання фурнітури стулки пластикового вікна ремонт і заміна комплектуючих елементів пластикових вікон. Телефонуйте прямо зараз 8-928-883-98-11.

Ейск.Інфо © 2016 Свідоцтво реєстрації ЗМІ ЕЛ №ФС 77-42718 від м, видано Федеральною службою з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор). Будь-яке часткове або повне використання матеріалів (текстових, фото- і відеоматеріалів) з сайту yeisk.info допускається тільки з письмового дозволу агентства Ейск.Інфо з обов'язковим зазначенням посилання (для інтернет-сайтів - активної не закрите для індексації гіперпосилання) на джерело інформації - сайт Єйськ .Інфо

Copyright © . All Rights Reserved