Ремонт ПВХ Вікон

Ремонт ПВХ вікон

В останні роки при заміні вікон в квартирах і будинках, люди все частіше віддають перевагу пластиковим, адже у них є маса переваг:

  • по-перше, вони мають відмінні тепло-і звукоізоляційні характеристики;
  • по-друге, надійні і довговічні (при правильному догляді можуть прослужити 40-50 років);
  • по-третє, практичні (їх не потрібно фарбувати, на відміну від дерев'яних, так як вони стійкі до природних опадам).

Однак не варто забувати, що це все-таки складна конструкція, що складається з металопластикового профілю, склопакета і фурнітури, тому має потребу в регулярному профілактиці, докладніше на.

Так уже склалося, що люди звертаються за допомогою до фахівців вже тоді, коли трапляється поломка. Наприклад, при закритому вікні надходить холодне повітря в приміщення або пошкоджений склопакет. Забуваючи про те, що цих неприємностей можна уникнути, якщо періодично оглядати вікна на предмет зносу і проводити своєчасний ремонт.

З найпоширеніших дефектів, що призводять до поломки віконної конструкції можна виділити наступні:

  • Чи не закривається або погано закривається вікно. До цього найчастіше може привести поломка або зношеність фурнітури, а також провисання віконної стулки. Щоб уникнути цієї проблеми, рекомендується проводити щорічну регулювання віконної конструкції, не чекаючи виникнення незручностей при експлуатації.
  • Продування. Це найпоширеніший дефект, який призводить до ремонту металопластикових вікон. Виникати він може через зношеність ущільнювача або притискної фурнітури, порушення герметичності монтажного шва або ж через неякісний монтаж. Найчастіше проблему можна вирішити шляхом регулювання притиску вікна. Якщо це не допомогло, тоді буде потрібно ремонт монтажного шва або заміна (ремонт) фурнітури.
  • Пошкодження склопакета. Якщо склопакет тріснув або розбився, то потрібно його заміна, так як ремонту така проблема, на жаль, не підлягає.

Поломка металопластикового вікна може бути пов'язана не тільки з природним зносом механізмів, а й з неякісним матеріалом, з якого воно було виготовлено. Тому при покупці ПВХ вікон рекомендуємо звертатися тільки в перевірені компанії, так як на сьогоднішній день на ринку існує маса фірм, що виготовляють товар неналежної якості.

Крім того установку вікон слід довірити професіоналам, щоб надалі уникнути проблем, адже фахівці не тільки зможуть провести якісний монтаж металопластикового вікна , але і усунути всі можливі неполадки.

Copyright © . All Rights Reserved