Ремонт Пластиковою Двері

Ремонт дверей.  Як відремонтувати пластикові двері


опис послуги

Компанія "Ремонт вікон 24" виробляє комплексний і дрібний побутовий ремонт пластикових дверей в Москві і області. Всі послуги компанії виявляються кваліфікованими фахівцями і підлягають гарантії.

Ми вкажемо можливі причини поломки, способи їх самостійного усунення або вартість ремонту.

Пластикові двері - одні з самих практичних і несхильних старіння, тим не менш, вони теж ламаються

Пластик, з якого виготовлені сучасні пластикові двері має феноменальний за тривалістю термін служби - близько 50 років. Це за тієї умови, що фактично пластик не можливо зруйнувати природним шляхом, а його розкладання в землі триватиме не менше 200 років.

Виклик майстра на об'єкт в Москві і областіТаким чином, купивши і встановивши в будинку або офісі пластикові двері, ми маємо право розраховувати на те, що в найближчі десятиліття про проблеми з дверима можна забути, але це не так.

Нерідко прикра випадковість, необережне поводження або ж брак виробництва / монтажу стають тією самою причиною, по якій функціональність практично безсмертною пластикових дверей порушується. Ось і доводиться господарям цього довгожителя звертатися до ремонтному комплекту, лізти за інструментом, щоб відремонтувати двері своїми руками або зателефонувати в спеціалізовану компанію, таку як «Ремонт вікон 24», і замовити ремонт пластикових дверей.

Основні причини поломки двері ПВХ і способи ремонту

Пластикові двері бувають декількох типів:

  • міжкімнатні,
  • балконні,
  • вхідні.

Кожна з різновидів дверей ПВХ може мати свою модифікацію. Це стосується, як встановленої в двері фурнітури (замку і петель), так і заповнення (непрозора сендвіч-панель, склопакет).

Розглянемо найбільш загальні для всіх типів дверних конструкцій і балконних блоків поломки.

  1. Пошкоджена поверхня профілю
    - Якщо пошкодження не глибоке, наприклад, подряпина, - то в такому випадку вирівнювання поверхні здійснюється спеціальним засобом для очищення ПВХ.
    - Якщо пошкодження глибоке, наприклад, глибока вм'ятина або скол - то геометрію відновлюють спеціальним двокомпонентним хімічним складом ПВХ, на зразок шпаклівки, тільки по ПВХ.


знайти лінолеум Ютекс оптимал киев можна за посиланням

Copyright © . All Rights Reserved