Ремонт фурнітури пластикових вікон

Фото з сайту: recn.ru

Склопакет - будівельний виріб складаються з двох або більше листів скла, герметично з'єднаних по периметру рамкою.

Якщо склопакет не герметичний, то в нього потрапляє волога, постійно присутня в повітрі, і опір теплопередачі такого, вже не герметичного склопакета, не відрізнятиметься від звичайного скління.

Специфіка послуги по заміні склопакетів в тому, що заміна повинна бути здійснена в максимально короткі терміни, оскільки жити з розбитим або тріснутим вікном навіть добу - вкрай неприємно. Термінова заміна склопакетів передбачає роботу в стислих термінах, але це ніяк не відбивається на якості нашої роботи.

Великий досвід наших співробітників гарантує спокій і комфорт у вашому будинку або офісі. Ми пропонуємо до ваших послуг заміну розбитого склопакета, включаючи завмер, доставку і установку, монтаж і демонтаж у короткі терміни; якщо розбите скло в склопакеті, підлягає заміні весь склопакет, тобто змінюється вся скляна начинка склопакета.

Заміна одного розбитого скла в склопакеті не проводиться, якщо в склопакеті розбите одне скло, то заміні підлягає сам склопакет цілком!
Заміна склопакетів - один з основних напрямків діяльності нашої фірми.

Таке поняття як склопакети міцно увійшло в побут не тільки будівельників, але і рядових громадян з появою масової доступності пластикових вікон. Однак багато під склопакетом розуміють всю конструкцію, що встановлюється замість старого вікна, від чого і вважають, що така послуга, як ремонт склопакетів - це заміна всієї конструкції цілком з боку віконних компаній.

Так ось, склопакет - це міцна і герметична конструкція зі скла. Як правило, вона являє собою два і більше скляних листа, що з'єднуються спеціальної алюмінієвої або пластикової рамою. Така структура є більш економічною в плані збереження тепла, склопакет є відмінним шумоизолирующим засобом. Однак, як і звичайні віконні рами , ПВХ вікна іноді вимагають проведення такої процедури, як ремонт склопакетів.

Заміна склопакета необхідна в тому випадку, якщо скло однієї з камер було розбите або тріснуло, якщо порушена цілісність сполучної рами, якщо сталася розгерметизація вироби. І важливо знати, що ремонт склопакетів мається на увазі заміна виключно скляній складової вікна, сам ПВХ профіль залишається на своє місце.

Copyright © . All Rights Reserved