Промерзають Пластикові Вікна

Основні причини промерзання

Заміна звичайного склопакета на двокамерний енергозберігаючий від 500 руб. / М? *

* Без урахування вартості матеріалів

Сучасні пластикові вікна мають масу переваг в порівнянні з дерев'яними віконними рамами. Вони мають високі звуко- і теплоізоляційні властивості, відрізняються надійністю і довговічністю, не вимагають фарбування або іншого складного догляду. Але навіть найякісніші вікна з німецького профілю не застраховані від такої проблеми, як утворення криги. Промерзання віконних конструкцій може бути викликано різними причинами. І нижче ми постараємося докладно розглянути кожну з них.

Промерзання вікон - можливі причини проблеми

Неправильно підібраний склопакет. Оптимальним рішенням для використання в житловому приміщенні є двокамерний і більш склопакет, що володіє високими теплоізоляційними властивостями. Особливо важливо віддавати перевагу таким віконних конструкцій в приміщеннях з високою вологістю. Так, наприклад, якщо на кухні встановити однокамерний склопакет, в холодну пору року на ньому обов'язково стане утворитися конденсат, яка при зниженні температури може перетворитися в лід.

Відсутність циркуляції повітря уздовж скла. Промерзання вікон - це наслідок появи на них конденсату, причиною якого може стати низький ступінь конвекції (руху) повітря. Надто широкі підвіконня, наявність великої кількості кімнатних рослин на ньому, а також щільні екрани на батареях опалення перешкоджають руху теплого повітря уздовж склопакета. В результаті цього на ньому утворюється конденсат, який при зниженні температури перетворюється в лід.

Конструкційні особливості склопакета. Як правило, промерзання вікон відбувається в безпосередній близькості від рами. Пояснюється це наявністю алюмінієвої дистанційної рамки, розташованої в ПВХ профілі. Усунути цю проблему можна за допомогою додаткового утеплення кромок. В даний час виробники пропонують профілі з двома контурами ущільнення, які запобігають промерзання вікон.

Copyright © . All Rights Reserved