Пластикове Вікно з балконними дверима

 • Ножівкою по дереву розпиляти нижню перекладину дерев'яної

  рами, і підчепивши її фомкой, витягніть по частинах з отвору (якщо

 • у вас

  цегляний будинок, на цьому ж етапі видаліть за допомогою перфоратора

  старі штукатурні укоси). (Рис.1).

 • Очистіть звільнився віконний отвір від залишків утеплювача, а

  також пилу та іншого сміття, використовуючи для цього звичайну

  господарську щітку.

4. Підготовка вікна ПВХ до монтажу.

Мал. 2

 • Встановіть вікно на підлозі в те положення, в якому воно буде стояти в отворі.
 • Візьміть з монтажного комплекту дві металеві кріпильні пластини і встановіть їх на верхній частині рами вікна, вставивши в паз на відстані 15-20 см від кутів вікна. Ріс.6.pngЗакріпіть пластини шурупом (рис.2). Між встановленими кріпильними пластинами додайте ще необхідну кількість пластин (1-2 шт.), Таким чином, щоб відстань між пластинами було 50-70 см. (Рис.3).
 • Аналогічним чином прикрутите кріпильні елементи до решти сторонам вікна.

Мал. 3

* Для полегшення маніпуляцій з вікном або дверима рухливу стулку пластикового вікна можна зняти, зрушивши шток верхньої петлі і знявши стулку з нижньої петлі.

Якщо Ви встановлюєте балконні блоки (двері з вікном), спочатку з'єднайте їх (для цього на двері вже є спеціальна сполучна планка). Приєднайте вікно до балконних дверей . Ріс.7.pngВирівняйте верху двері і вікна (переверніть двері з вікном «догори ногами» і поставте на рівну поверхню - посередині кімнати). Далі, шурупами з монтажного комплекту скрутіть обидва елементи.

* Щоб не виймати склопакет з вікна, шурупи необхідно закручувати з внутрішньої сторони дверної рами, попередньо просвердливши для них отвори.

** Відстані між шурупами 25-30 см. Далі продовжуйте установку балконного блоку як єдиного вироби (рис. 4).

Мал. 4

!!! Ми пропонуємо використовувати для установки вікна металеві кріпильні пластини, оскільки монтаж з використанням пластин дозволяє не виймати склопакети з рами, операція, яка для НЕ професіонала досить складна. Але якщо Ви маєте деякий досвід в установці пластикових вікон, можете скористатися більш поширеним способом кріплення - з використанням трубчастих

Ріс.8.png Ріс.9.png 11 (). Png Ріс.12.png

Copyright © . All Rights Reserved