Пластикові Вікна з кватиркою

пластикове вікно Rehau з кватиркоюРадянські дерев'яні рами обов'язково передбачали мінімум одну кватирку у верхній частині рами. Перші склопакети на основі металопластику були позбавлені цієї конструкційної деталі, її замінював режим відкриття рами в режим провітрювання. Але виробники віконного профілю «РЕХАУ» повернули майже забуту кватирку в віконну конструкцію.

Одні з найнижчих цін в Москві

Контроль якості виробництва на всіх етапах

Мінімальні терміни виготовлення

професійні монтажники

Термін гарантійних робіт - 5 років

Особливості та переваги склопакетів з кватиркою

Режим похилого провітрювання дозволяє частково забезпечити природну циркуляцію повітря між приміщенням і вулицею, але цього явно не достатньо для деяких приміщень. Наприклад, в кухні зручніше буде при готуванні відкривати кватиркового модуль - це дозволить більше ефективно позбавлятися від жару і запахів.

Чому кватирка практичніше віконного механізму провітрювання?

  • Велика площа провітрювання щодо режиму провітрювання в звичайній рамі забезпечує кращу циркуляцію повітря.
  • Мала вага модуля кватирки знижує навантаження на відпорний модуль, що підвищує термін служби віконної фурнітури.
  • Під час провітрювання не доводиться звільняти підвіконня.
  • Кілька режимів відкриття (навстіж, відкидний, мікропровітрювання) дають можливість створювати оптимальний мікроклімат в приміщенні природним шляхом.

Де можна встановлювати вікна з кватирковим модулем?

Ціна склопакета з кватиркою трохи вище, ніж у глухих коробок, але цей тип вікон дешевше орних систем. Тому в кімнатах з декількома вікнами можна заощадити, залишивши тільки одне вікно навстіж, а решта зробити «глухими» з кватирковим модулем.

У житлових і комерційних будівлях регіонів півдня цілодобово відкриті кватирки дадуть можливість економити на системі вентиляції і кондиціонування повітря.

Copyright © . All Rights Reserved