Пластикові Вікна Veka

Профільні системи 58 мм і 70 ммЗапорукою якості і довговічності металопластикового вікна є якісний профіль. Навіть якщо на перший погляд весь профіль для пластикових вікон є однаковим, на ділі це далеко не так. Який профіль для пластикових вікон краще, і як правильно вибрати вікно вам радять фахівці компанії VEKA Rus.

Весь профіль, з якого виготовляються вікна - сертифікований. Найвагомішим є Сертифікат RAL, який атестує не тільки тип продукції, а й місце її виробництва. Іншими словами, профіль однієї марки, але виготовлений на різних заводах не завжди буде мати цей сертифікат.

Відмінною рисою виробника VEKA є сертифікація за системою RAL не тільки головного заводу в Німеччині, але і всіх дочірніх виробництв, включаючи російські виробничі бази в Новосибірську і Москві.

Трьох і шести камерні профільні системи VEKAСертифікат системи менеджменту якості ISO 9001: 2000 видається виробництвам, які мають грамотно організовану систему управління з дотриманням всіх технологічних, економічних і організаційних вимог, характерних для виробництва розвинених країн. Обидва російських заводу VEKA мають цей сертифікат.

Ширше, надійніше, тепліше

Ширина профілю - одна з основних його характеристик. Багато виробників вікон обіцяють пару зайвий міліметрів до ширини профілю в своїх рекламних кампаніях, але чи є від них користь насправді?

На ринку найчастіше зустрічаються такі пропозиції:

  • класичний профіль 58 мм;
  • профіль 70 мм із збільшеною монтажною шириною;

Ширина в 58 мм обумовлена «класикою жанру» - дерев'яними рамами, на зміну якими прийшли вікна з пластику. На сьогоднішній момент, профіль EUROLINE 58 мм дозволяє випускати сучасні теплі вікна, які задовольняють вимогам більшості покупців в різних кліматичних зонах. За умови правильного виробництва і установки, це кращий профіль для вікон в будь-якому приміщенні.

Copyright © . All Rights Reserved