Пластикові Вікна Укоси

При заміні пластикових вікон , під час демонтажу коробки відбувається значне руйнування старих укосів, після чого потрібно їх реставрація. Лідируючі позиції займає технологія обробки отворів пластиковими панелями.

Використання пластикових укосів має ряд переваг перед використанням штукатурних:

  • пластикові укоси не потрібно фарбувати;
  • пластикові укоси мають глянсову поверхню, вони легко миються і не збирають пил на поверхні;
  • пластикові укоси прості у виготовленні і практично не утворюють будівельного сміття;
  • пластикові укоси готові до використання відразу після монтажу;
  • пластикові укоси більш «теплі», ніж штукатурні, так як між стіною і пластиковою панеллю прокладається шар утеплювача або проводиться заповнення порожнини монтажною піною, яка відома своїми теплоізоляційними властивостями;
  • пластикові укоси беруть участь в поглинанні вуличних шумів;
  • пластикові укоси мають сучасний вигляд і стануть частиною оздоблення категорії «А».

Компанія Фабрика Вікон виконує будь-які роботи по установці пластикових вікон з профілю ПВХ і інших профілів, обробці отворів і укосів. Всі марки відповідають високим стандартам якості, мають гігієнічні сертифікати, що підтверджують можливість використання панелей для обробки житлових приміщень.

Компанія Фабрика Вікон застосовує технологію обробки укосів «Рідкий пластик»

пластикові укосиОсновна відмінність технології «рідкий пластик» від традиційної технології полягає в тому, що в обробці сполучних швів, застосовується не силікон, а «рідкий пластик» - полімерний матеріал, який після застигання перетворюється в твердий матеріал, який не жовтіє і не притягає пил. Тому ваші укоси залишаться чистими і білими на довгі роки. Гарантія на пластикові укоси зроблених за технологією «рідкий пластик» - 3 роки.

Сендвіч-панель

Панелі, що застосовуються в даній технології мають листкову структуру, 1-мм стінки з'єднані між собою спіненим матеріалом. Прошарок робить панелі легкими, але дуже «теплими». Між панеллю і стіною прокладається утеплювач. Зовнішній край оформляється декоративним куточком, який цмокають панель до стіни.

Термооткос

Дані укоси рекомендовані до застосування для всіх типів будинків (крім заливних і бесчетвертних). Гарантовано виключено промерзання і продування. На відміну від 10-ти мм панелей, використання 16-ти мм панелей дозволяє взимку додатково захищати приміщення від холоду, а влітку - від спеки, маючи більш високі теплоізоляційні, звукоізоляційні властивості і високу стійкість до механічних пошкоджень.

Copyright © . All Rights Reserved