Пластикові Вікна Ступіно

Власне виробництво в підмосковному місті Ступіно, компанія "ПЛАСТОК" відкрила в 1995 році, де на площі 10000 кв. метрів виготовляються пластикові вікна з німецького профілю Rehau. Як відбувається виготовлення пластикових вікон, Ви можете подивитися в відеоматеріалі, знятому на нашій фабриці, спеціально для того, щоб зрозуміти, наскільки виробництво вікон складний і трудомісткий процес, не дивлячись на те, що майстри працюють на сучасних і потужних німецьких виробничих лініях "URBAN" і "HAFFNER".

Асортимент віконної продукції заводу

Монтаж фурнітури пластикових вікон ПластокМи пропонуємо повний цикл послуг - зняття вимірів, розробку проекту, виготовлення віконних конструкцій, доставку, монтаж і обслуговування пластикових вікон. Наявність сучасного високотехнологічного обладнання, понад 8 тис.кв.м виробничих площ, досвідчених проектувальників і майстрів виробничого цеху, надійні постачальники комплектуючих - все це дає можливість компанії "Пласток" виробляти широкий асортимент якісної віконної продукції:

  • віконні системи класичної прямокутної і нестандартної форми: трапецієподібні, трикутні, багатокутні, круглі й аркові;
  • вікна зі склопакетами різних характеристик: тоновані, енергозберігаючі, багатофункціональні, що самоочищаються, з застосування загартованого скла або декоративної плівки і т.д .;
  • розсувні віконні системи з ПВХ профілю для скління балконів, лоджій і веранд;
  • вікна нестандартних колірних рішень, для виготовлення застосовуються плівки Renolit представлені в широкому асортименті відтінків від однотонних кольорів до варіантів імітації різних порід дерева і металу.

Високі експлуатаційні характеристики продукції підтверджені сертифікатами (включаючи ISO 9001) і свідоцтвами. На всю продукцію, що випускається компанія «Пласток» дає п'ятирічну гарантію.

Етапи виробництва пластикових вікон

Виготовлення пластикових вікон - трудомісткий процес, що вимагає суворого дотримання санітарно-гігієнічних і технічних норм. Він складається з декількох етапів:

  • розпил профілю підлогу кутом 45 ° або гнучка з певним радіусом під нестандартні системи;
  • армування профілю для зміцнення конструкції;
  • зварювання готових елементів конструкції;
  • монтаж елементів фурнітури і ущільнювачів;
  • збірка ...


Переглянути інформацію з пластикових вікнах в Королеві

Copyright © . All Rights Reserved