Пластикові Вікна Саламандра

Профільна система 3D-Design.

ще в дев'яності роки минулого століття стали піонером нової тенденції, якої в подальшому пішла вся віконна галузь. Вони відрізняються прекрасним нестандартним дизайном з округлими формами і передовими технічними рішеннями. Структура профілю має 5 функціональних повітряних камер з шириною не менше 5 мм, що забезпечує високі теплоізоляційні характеристики і серйозну захист від шуму. Монтажна ширина досягає 76 мм, як у стулки, так і у рами, а завдяки цьому, ширина встановлюється склопакета складає 48 мм. Це також сприятливо впливає на загальне теплозбереження, що, безсумнівно, дуже важливо для нашого суворого клімату, коли навіть в Москві взимку температура може доходити до 35 С.

Високу ефективність захисту від продування забезпечує додатковий внутрішній контур ущільнення рами і стулки, тоді як більшість віконних систем мають тільки два. Наявність третього контуру, надає унікальну можливість встановити фурнітуру в суху повітряну камеру, завдяки чому підвищується захист механізмів управління від шкідливого впливу зовнішнього середовища (волога, пил, низька температура) і знижується рівень шуму, що проникає з вулиці в приміщення. Також необхідно зауважити, що вікна Саламандер 3D, що мають три контури ущільнення, набагато ускладнює життя квартирних злодіїв, які намагаються проникнути в приміщення через вікна.

Профільна система Streamline 76.

Система Streamline 76 з'явилася в 2004 році, ставши новим продуктом в лінійці віконних профілів концерну SIP. Вона змогла об'єднати в собі переваги елітної системи 3D-Design і, перевіреної часом і доступною за ціною, системи 2D-Design. Це було завдання не з легких для розробників. Але, звертаючи увагу на популярність Streamline серед покупців, можна впевнено сказати, що поставлена задача виконана успішно. Німецький концерн знову довів своє заслужене лідерство в галузі, випустивши профіль з оптимальним для споживача поєднанням ціни, якості, технічних характеристик і дизайну.

вікна саламандер москва вікна саламандра вікна salamander вікна саламандер

Copyright © . All Rights Reserved