Пластикові Вікна Регулювання

Пластикові віконні конструкції виконують далеко не одну функцію. Це не тільки ефективний захист житлового приміщення від несприятливих факторів навколишнього середовища, але одночасно з цим наповнення приміщення приємним сонячним світлом. Якщо одна з цих функцій не виконується, варто обов'язково скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, які проведуть регулювання пластикових вікон. Наша компанія займається наданням послуг, пов'язаних з установкою, ремонтом і обслуговуванням пластикових вікон, регулювання стулок вікон ПВХ проводиться на професійному рівні.

Які проблеми вирішує регулювання?

Професійно проведена регулювання євровікон гарантовано продовжує загальний термін служби конструкцій, а також забезпечує комфорт в процесі їх застосування.

До інших проблем, які в змозі усунути дана форма обслуговування, можна віднести:

  1. Перекіс і провисання стулок.
  2. Певні проблеми в процесі відкривання і закривання рами.
  3. Поява промерзання і конденсату.
  4. Поломка фурнітури.

Регулювання пластикових вікон по висоті можна проводити не тільки в момент прояву тієї чи іншої проблеми, але також в якості профілактики.

Важливо! Професіоналів для проведення регулювання найкраще запрошувати на початку літнього або зимового сезону. У першому випадку це допоможе послабити загальне прилягання стулок, які влітку часто потрібно відкривати, а взимку, навпаки, ущільнити їх.

Як проводиться регулювання?

Кваліфіковані співробітники нашої компанії послугу надають одним з таких методів:

  • Простий - за допомогою використання шестигранних ключів та інших інструментів, які дозволяють виконувати роботи швидко та ґрунтовно;
  • Складний проводиться за допомогою переліновкі стулок встановленим склопакетом, що дає можливість повністю відновити геометрію стулок. Це оптимальне рішення в разі, якщо елементи конструкції втратили правильність своєї форми, а також якщо перестали відповідати формі віконної коробки. Тут застосовуються спеціальні інструменти.

Процес регулювання притиску петель пластикових вікон - це важливий захід, який дозволить заощадити кошти на проведення передчасної заміни, як самого вікна, так і його фурнітури. Грамотна робота наших фахівців робить віконні конструкції максимально легкими в процесі використання, при перемиканні закритого і відкритого режимів, а також при мікропровітрюванні.

Copyright © . All Rights Reserved