Пластикові Вікна Комплектуючі

Комплектуючі для пластикових

Даний розділ присвячений комплектуючих, які застосовуються при виробництві та експлуатації вікон із ПВХ профілю ( пластикові вікна, ПВХ вікна ), вікон вироблених з дерев'яних профілів і клеєного бруса ( дерев'яні вікна ) і вікон з алюмінієвих профілів (алюмінієві вікна).

Фурнітура (Internika, ROTO, Siegenia, Elementis, Vorne) для пластикових, дерев'яних та алюмінієвих вікон.

Всі необхідні комплектуючі для їх виробництва, установки, експлуатації і ремонту - Піна монтажна, Гідроізоляційні і Пароізоляційні стрічки, ПСУЛ (згідно ГОСТ), Підвіконня (Werzalit, Moeller тощо), Укоси, Відливи, Силікон, Клей, Комплектуючі для москітних сіток ), Сендвіч панелі.

Припливні клапани для вентиляції вікон, приводи автоматичні Giesse для дистанційного керування вікнами.

Фурнітура для пластикових, дерев'яних. алюмінієвих вікон.

Фурнітура є значущою частиною вікна, яка дозволяє управляти процесом відкривання і закривання стулки. Якість фурнітури, правильний монтаж і її регулювання гарантують довговічність і надійність виробу. Добре зарекомендували себе на ринку Internika, ROTO, Siegenia, Elementis, Vorne). Виробники цієї фурнітури мають велику історію і досвід виробництва.

Монтажні матеріали для вікон

Установка вікна є дуже важливим процесом, тому що саме від цього залежить герметичність, відсутність продування, утворення конденсату, а також термін експлуатації вікна. Для установки вікон використовується широкий спектр монтажних матеріалів.

Монтажна піна утеплює монтажний шов, покращує звукоізоляцію. Монтажні стрічки і ПСУЛ захищають монтажну піну від руйнування під впливом ультрафіолету, перешкоджають проникненню вологи в монтажний шов зсередини приміщення, і сприяють його постійної вентиляції.

Підвіконня є елементом декору нижній частині вікна. На ринку продаються пластикові підвіконня, підвіконня з каменю, дерев'яні підвіконня, підвіконня Werzalit, дерево-пластикові підвіконня Moeller і т.д.

Віконні відливи встановлюють зовні під вікном для захисту монтажного шва від дощу, снігу та інших опадів.

Віконні укоси зсередини декоруються або пластиковими укосами і панелями, або сендвіч панелями.

При установці вікон застосовується багато інших додаткових матеріалів. Силікони або клей-герметики, клеї для ПВХ,

Москітні сітки встановлюються на готове вікно для захисту приміщення від різних комах.

Комплектуючі для ПВХ вікон

Copyright © . All Rights Reserved