Пластикові Вікна КБЕ Відгуки

Пластикові вікна КБЕ - - Фото

Вікна KBE можна підібрати з різним рівнем тепло- і шумоізоляції, а також вибрати колір для моделей преміум. Термін служби вікон близько 50 років.
Щоб встановити найбільш підходящі для приміщення склопакети варто викликати дизайнера-замірника. Послуга може бути беплатной при подальшій установці вікон.

КВЕ - один з лідерів ринку пластикових вікон, причому не тільки в Росії, але і в Європі. Ця німецька компанія виробляє надійний і екологічний профіль для віконних систем. Вікна KBE оптимально підходять для нашого клімату і служать десятиліттями, а їх ціна в порівнянні з якістю і довговічністю не так вже висока.

KBE в Росії

Компанія КВЕ була заснована в 1980 році в місті Діллінген. Дуже скоро міцний і естетичний профіль від нової фірми завоював довіру покупців не тільки в Німеччині, але і у всій Європі. А в 1995 році вікна КВЕ з'явилися і в Росії. Сьогодні КВЕ має свої офіційні представництва в Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі, Ростові, Владивостоці та Самарі, а в Воскресенську і Хабаровську відкриті заводи КВЕ, що працюють на німецькому обладнанні і сировину. Контроль якості - найсуворіший, за виробництвом стежать фахівці з Німеччини, і профіль, який виготовляють тут, абсолютно ідентичний продукції заводів компанії під Берліном.

Якість віконного профілю КВЕ багато разів зазначалося на міжнародних конкурсах в різних країнах світу. Продукція компанії відповідає жорстким європейським стандартам - вона відзначена німецьким знаком якості RAL, британським BSI, французьким CSTB. Вікна КВЕ також сертифіковані на відповідність російським ГОСТам.

Технічні та функціональні характеристики пластикових вікон KBE

Віконні профілі КВЕ виготовляють з високотехнологічного і міцного ПВХ, який не змінює своїх властивостей протягом 50 років. Вікна КВЕ витримують температури від -65 o С до +80 o С, не бояться вологи і прямого сонячного світла. Пластик проводиться за технологією Greenline, яка гарантує екологічну безпеку. Замість шкідливого свинцю, який все ще застосовується деякими іншими компаніями при виробництві віконних профілів, КВЕ використовують з'єднання кальцій-цинку, що не впливає ніякого впливу на здоров'я. Ці профілі відповідають найвищим екологічним стандартам і не завдають шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу як в процесі виробництва і використання, так і при утилізації.

Пластикові вікна КВЕ білого кольору - найпопулярніший варіант, але компанія пропонує і кольорові вікна з ламінованого профілю - однотонні або з малюнком, що імітує різні породи дерева. Догляд за вікнами КВЕ дуже простий - досить час від часу протирати їх вологою ганчірочкою.

Вікна КВЕ захищають від холоду і протягів завдяки двоконтурного ущільнення і трикамерним профілем (а деякі моделі виконуються і з п'ятикамерного профілю). Вони забезпечують хорошу звукоізоляцію - від 38 дБ. На практиці це означає, що з такими вікнами шум на жвавій міській вулиці буде звучати для вас не голосніше шепоту. Варто відзначити і високу якість фурнітури - система відкривання і закривання розрахована на 200 тисяч циклів.

Copyright © . All Rights Reserved