Пластикові Вікна КБЕ

Пластикові вікна КБЕ

ОКНАРІУМ Вибирає Вікна КБЕ Клас А (стандарт, Енджін, експерт) ЗАМОВТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ +5
Німецький концерн KBE - найбільший постачальник ПВХ-профілю для виготовлення пластикових вікон і дверей, що має мережу представництв у багатьох країнах, в тому числі і в Росії. Історія марки КБЕ почалася в далекому 1980 році, разом з основою фірми КБЕ (Kunststoffprodukte für Bau und Elektroanlagen) - заводу з виробництва пластмас для будівництва і електротехніки.

Сьогодні бренд КВЕ - це синонім надійності і першокласного німецького якості. Саме тому кожне п'яте вікно в Росії зроблено з цього профілю. Складові успіху бренду КВЕ - це відмінні технічні характеристики, різноманітні можливості для дизайнерських рішень, термін служби більше 40 років. Крім того, профіль КВЕ розрахований на всі особливості клімату Росії - від північних до південних широт.

Якість продукції КВЕ підтверджено 21 державною установою в 8 країнах і відзначено фахівцями різних країн світу.

Чому КВЕ?

Стандарт віконної індустрії

Профілі марки КВЕ - це результат багаторічної і плідної роботи інженерів компанії profine Group. Сьогодні даний бренд по праву можна вважати стандартом російського вікна. Його фахівці брали участь в розробці російських «віконних» ГОСТів в 1997-1999 роках. В даний час будівельні ГОСТи на 80% складаються з креслень і схем перетину профілів КBЕ.

Екологія та енергоефективність

З 2004 року компанія profine Group - учасник екологічної ініціативи Vinyl2010, яка закликає виробників ПВХ-матеріалів відмовитися від застосування токсичних речовин. В рамках даної ініціативи компанія «Профайн РУС» розробила і запатентувала власну технологію greenline, яка дозволяє виробляти екологічно безпечні пластикові профілі без використання шкідливих і небезпечних сполук. У 2014 році компанія пройшла сертифікацію і отримала екосертіфікат «Листок життя», який підтверджує екологічну безпеку виробництва і всієї продукції, зокрема, профільних систем КВЕ.

Copyright © . All Rights Reserved