Пластикові Вікна Форум

Які краще пластикові вікна

Став пластикові. У Росії технологію обробки дерева можуть не дотримуватися. Потім можуть повилазили "косяки" З приводу екологічності скажу. Дерево просочують всякими там просоченнями. Покривають фарбами та лаками. Так що з приводу екологічності можна посперечатися. Потім рано чи пізно, дерев'яні вікна все одно доведеться фарбувати. Пластикові вікна фарбувати не доведеться. Термін служби до 50 років. не гниють.


І все це брехня, про гігантський термін життя пластикових вікон. У нас на роботі поставили ці вікна і що ж? Не минуло й двох років, а перекосилося все, дме. Технологія обробки дерева)) а технологія виготовлення пластика? Почитала тут відгук від людей, які скаржилися на застій повітря в квартирі. І адже це дійсно так! Повітря затхле став якийсь, нездоровий. Розсаду на вікнах взагалі неможливо стало вирощувати - вся загинається.
І не потрібно тут про просочення - у нас сусід працює на виробництві дерев'яних вікон "Червона гірка". У них то вдома і розсада, і ніякого грибка на вікнах, а живемо на одній стороні і на одному поверсі. Виглядають такі вікна набагато "дорожче" пластику (
Якби ми раніше знали, перед ремонтом ... Так що поки дерев'яні вікна лише в мріях.

Copyright © . All Rights Reserved